Dni otwarte w "Mechaniku"

  • 20.03.2015, 20:13
  • Mariusz Strzępek
Dni otwarte w "Mechaniku"
W dniu 20 marca br. w godzinach od 9.00 do 13.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Dni Otwarte dla rodziców i uczniów klas trzecich tomaszowskich gimnazjów.

W programie znalazły min. konkursy z nagrodami, poczęstunek dla uczestników, zwiedzanie szkoły i jej pracowni dydaktycznych wraz z wyposażeniem, a także występy szkolnych talentów w dziedzinie tańca, muzyki i śpiewu.

 

Dużą atrakcją dla uczestników naszych Dni Otwartych był pokaz wyszkolenia uczniów klasy wojskowej o profilu informatyk. Pomimo tego, że ćwiczą dopiero od września ubiegłego roku, zaprezentowali się naprawdę dobrze. Nic więc dziwnego, że właśnie pracownia wojskowo - historyczna i jej uczniowie, odwiedzani byli licznie przez gimnazjalistów zainteresowanych tego typu kształceniem, tym bardziej, że już wkrótce nasza szkoła rozpocznie nabór do kolejnej klasy wojskowej tym razem o profilu mechatronik.

           

Wspólne spotkanie uczniów i nauczycieli naszej szkoły z gimnazjalistami, było wspaniałą okazją do ich zapoznania się z kierunkami nauczania, programami kształcenia i wymaganiami, którym będą musieli sprostać wszyscy chętni do nauki w naszej szkole.

 

Sławomir Miszczuk

wychowawca klasy wojskowej

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jest
Jest 22.03.2015, 20:32
szał jak na pół roku szkolenia.
Wujek Dobra Rada
Wujek Dobra Rada 22.03.2015, 19:21
Mam nadzieję, że tym razem "nie podbiorą" innej szkole kolejnego kierunku kształcenia i nie będą rozsiewać plotek o rzekomym "podbieraniu im". Otwierajcie drzwi i zadbajcie o świeże powietrze. :-) Władza się zmieniła, teraz trzeba zacząć uczciwie walczyć o swoje.
Przypadek? nie SONDZE.
Przypadek? nie SONDZE. 03.04.2015, 11:47
Jak słucham o podbieraniu innej szkole kierunku kształcenia.. to mi się bagnet otwiera..
Jakby jakakolwiek inna szkoła chciała otworzyć klasę o takim profilu to nic nie stoi na przeszkodzie (ani nie stało). Nie liczą się słowa a czyny. Każdy dyrektor lub inna osoba w szkole może mówić, że są plany otworzyć to i tamto, ale dopiero FAKTYCZNE kontakty i działania w sprawie stworzenia czegoś nowego mogą cokolwiek zainicjować. "Gadać każdy może" - "a robić nie ma komu".
Może niech wszyscy się na wszystkich poobrażają, bo w IILO jest (lub była) klasa humanistyczna....i w pierdylionie innych szkoł w Polsce, łódzkim, Tomaszowie też.

Pozostałe