"Dziewiątka dla Niepodległej" w muzeum

  • 10.05.2018, 22:46
"Dziewiątka dla Niepodległej" w muzeum
9 maja odbyło się podsumowanie konkursów skierowanych do tomaszowskich szkół podstawowych w ramach projektu "Dziewiątka dla Niepodległej".

9 maja 2018r. o godzinie 12.00 w Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Maz. odbyło się podsumowanie miejskich konkursów skierowanych do uczniów tomaszowskich szkół podstawowych w ramach projektu realizowanego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9 pod hasłem „Dziewiątka dla Niepodległej” oraz otwarcie pokonkursowej wystawy prac.


Pani Dyrektor Jolanta Jabłońska wręczyła nagrody najlepszym uczniom w konkursach: plastycznym „Piękna Nasza Polska Cała”, literackim „Wiersz dla Niepodległej”, plastyczno- historycznym „Kocham Cię Polsko” na biżuterię patriotyczną i konkurs plastyczny "Symbole narodowe".


W czasie uroczystości uczniowie z Grupy Teatralnej "Inni" przygotowani przez p. Joannę Domalik-Dróżdż recytowali wiersze laureatów konkursu, oprawione muzycznie przez p. Annę Niewiadomską, śpiewali pieśni patriotyczne. Wystawę prac można oglądać do 14 maja.

 

 

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mgr
Mgr 14.05.2018, 11:10
Pani prezydent Zosia pokazała Laurkę ;-)
olo
olo 11.05.2018, 16:59
Były laurki ?

Pozostałe