Szczypiorniści pechowo przegrywają w Poddębicach

  • 21.11.2014, 00:40
  • bartek28tm
Szczypiorniści pechowo przegrywają w Poddębicach
Juniorzy młodsi UKS Victoria mają za sobą trzeci mecz ligowy w sezonie 2014/2015. Nasza drużyna tym razem pojechała do Poddębic na mecz z Uczniowskim Klubem Sportowym "Trops".

Trzeci pojedynek Tomaszowian zakończył się minimalną porażką 25:26. Nasi piłkarze ręczni z bilansem 1 zwycięstwa, 1 remisu i 1 porażki zajmują piąte miejsce w lidze, jednak chłopcy mają rozegraną jak do tej pory najmniejszą liczbę gier ze wszystkich ekip, które przystąpiły do zawodów.

 

Juniorzy starsi Victorii w miniony weekend pojechali do Konstantynowa Łódzkiego. Niestety podobnie jak w przypadku swoich młodszych kolegów, drużyna poniosła porażkę jednym golem. Victoria przegrała pojedynek 24:25. Zespół z bilansem 1 zwycięstwa 1 remisu i 3 porażek zajmuje przedostatnie, piąte miejsce w rozgrywkach. 23 listopada nasi chłopcy pojadą do Wielunia na mecz z MKS MOS. Początek meczu o godzinie 16.

 

W grupie "A" ligi młodzików fatalnie radzą sobie rezerwy Victorii. Tomaszowianie w swoim czwartym meczu, ponieśli czwartą porażkę w sezonie. Tym razem Tomaszowianie ulegli na własnym parkiecie Piotrkowianinowi 18:21. Nasza drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. 23 listopada o godzinie 10.30 w hali "Balonówka", szczypiorniści rozegrają trudny pojedynek z I zespołem CHKS Łódź, który jest faworytem do końcowego zwycięstwa, nie tylko w swojej grupie.

 

W grupie "B" występuje pierwszy zespół Victorii w kategorii młodzik. Nasza drużyna w czwartej kolejce zdemolowała najsłabszy zespół ligi SPR Pabiks Pabianice 42:3. Tomaszowianie to lider grupy. W niedzielę 23 listopada w hali "Balonówka" ekipa z Tomaszowa zagra z drugim zespołem CHKS. Początek meczu o godzinie 12. Rywal jest obecnie czwartą drużyną grupy "B".

 

bartek28tm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

entuzjastyk
entuzjastyk 21.11.2014, 12:45
Chciałbym zrócić uwage na błąd "golem" rozumiem, że takie określenia sa stosowane do tego typu rozgrywek ale w piłce ręcznej ma ono miano BRAMKI.
21.11.2014, 20:04
http://www.sport.pl/reczna/1,6…

To nie jest błąd :)

Pozostałe