Z Radiem Maryja od 10 lat

  • 1.05.2018, 16:13
Z Radiem Maryja od 10 lat
Terenowe Biuro Radio Maryja funkcjonujące przy Parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim obchodzi właśnie 10 lecie swojego istnienia. Z tej okazji 30 kwietnia w parafii odbyło się spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz uroczysta Msza Święta. W uroczystości udział wzięli posłowie: Antoni Macierewicz, Małgorzata Janowska, Starosta Mirosław Kukliński oraz radni: Mariusz Węgrzynowski, Krzysztof Iskierka i Beata Stańczyk.

 

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klug
klug 2.05.2018, 15:57
pis się sypie i chwała mu za to!
parafianka
parafianka 2.05.2018, 11:15
Czemu nie było Ojca Dyrektora??? Pan Antoni jak zawsze niezawodny, dziękujemy!
tomaszowianka
tomaszowianka 2.05.2018, 15:21
ojciec dyrektor czeka w Toruniu na wszystkie datki i .....tki
Włodek
Włodek 2.05.2018, 20:22
no właśnie zajęty testowaniem majbacha którego dostał w prezencie od bezdomnego
.
. 2.05.2018, 10:44
I jeszcze jedna subtelna uwaga a zarazem pytanie o sztandar PSP ?
Może Pan redaktor zapyta rzecznika strażaków?
A świętować niech świętują ale granic należy przestrzegać.
Współczuję żołnierzom, strażakom, policjantom tym od ,,szarej i brudnej roboty" , bo spędza się ich jak za komuny na różne imprezy, tylko po to aby ich szefowie się lansowali.
A już obłuda niektórych w mundurach.... Jeden z nich najpierw z lsd ( choć nieformalnie) później zsl ( pisownia celowa) a teraz PiS
Zgadnijcie który?
taa
taa 3.05.2018, 14:41
oraz radni: Mariusz Węgrzynowski, Krzysztof Iskierka i Beata Stańczyk. tu cytat ze strony tytułowej
a dalej pytanie :
pan Iskierka radny z opcji ?
Jako radny czy Komendant PSP ?
bo się można pogubić
Do Pani Agnieszki
Do Pani Agnieszki 3.05.2018, 00:27
Zrzędzenie na związki Kościoła z Państwem jest bardzo nudne. Gdy zdarzy się Pani wpychać te swoje tezy komuś na żywo, spotyka się Pani z akceptacją? Czy ludzie po prostu przytakują Pani dla świetego spokoju?

Wszystkie Pani życiowe porażki tłumaczy Pani obecnością kościoław życiu publicznym i tym, że jest Pani lesbijką. W tym absurdzie już niewielu ma ochotę uczestniczyć.
Lidzia
Lidzia 3.05.2018, 17:38
Każdy ma jakieś grzeszne skłonności i proszę tego nie nagłaśniać, bo w wieku tej Pani to już odległa przeszłość.
To nie są grzeszne skłonności
To nie są grzeszne skłonności 11.05.2018, 11:20
W jej sytuacji, gdyby chciała spokojnie żyła by juz sobie w wiekszym mieście. Rodzice mieli pieniadze, a przede wszystkim kontakty, które by na to pozowoliły. Nie byloby stękania na tomaszowską parafiańszyznę.

Tylko to lenie są. W Łodzi czy w Warszawie musiałaby zaczynać wszystko od zera, a tutaj miała kapitał znajomości po rodzicach osadzonych w urzedniczej strukturze PRLu. W przypadku dispory żydowskiej w Polsce to jest kluczowe. Predyspozycjami nad nikim tutaj nie górują, nie są ani mądrzejsi z urodzenia, ani bardziej skłonni do uczenia się. Tylko wzajemna protekcja w obcym - według nich - słowiańskim otoczeniu, które trzeba zamianipulować, skłócić by stać sie dla niego autorytetem. Niektórzy z nas temu ulegają.

Masę ludzi przyjeżdzą do Wawy z mieścinek 10-20 tysiecznych, na pozycje zawodową pracują 10-20 lat czasem całe życie. Ona po studiach nie mogła zostać we Wrocławiu bo co? Bo w Tomaszowie miała już wyściełane.

I mamy się nadstawiać by nas lała, obrażała raz po raz, że nie głosujemy jak ona chce, czy że jej gazetka uwłaszczona z majątku Wistomu już nie schodzi jak schodziła? Pfff.
♥
3.05.2018, 20:16
Nie żartuj ... W przypadku kobiety wiek nie ma znaczenia.
ta
ta 3.05.2018, 14:44
No widać że tu się wszyscy znają Pani Agnieszka pan Krzysztof
hhm
hhm 2.05.2018, 22:35
jeszcze na garnuszku pani Ozgowej swojego czasu taki twór jak (forum samorządowe) to chyba koalicja z OP i LPS zmiana celowa wszystko przynajmniej duża część do sprawdzenia na stronach PKW tam jeszcze co nie co jest Pozdrawiam.
Ale idzie z nurtem
.
. 2.05.2018, 10:17
Mnie już nic nie dziwi.
Pań Witko, to opcja wywodząca się z PSL Piast ( pan Wojciechowski) i reszta
fctm
fctm 2.05.2018, 10:10
A czy był Ojciec Mateusz?
on@
[email protected] 2.05.2018, 08:24
O nieeeeeeeee
666
666 2.05.2018, 06:51
Panie Andrzeju Kiermas patrząc na zaproszonych gości to było bez wątpienia wydażenie czysto religijne, to dlaczego Pan politykę chce do tego mieszać, Kościół jest przecież apolityczny, nieprawdaż?
Do 5
Do 5 1.05.2018, 22:20
Dokładnie , tylko do tego się nadaje
chi, chi, chi...
chi, chi, chi... 1.05.2018, 22:00
Wielkie Brawa dla wojska ..... Apolitycznego...
Andrzej Kiermas
Andrzej Kiermas 1.05.2018, 21:37
Bezpartyjnym jest bardzo przykro , że takie spotkania odbywają się w tajemnicy na pewno wielu mieszkańców chętnie by wzięło udział a być może przekazało by konkretne propozycje do programu rządzącej koalicji prawicowej.
ważne, że była
ważne, że była 1.05.2018, 20:57
Beata Stańczyk... moja ulubienica od pozowania do zdjęć :)
666
666 1.05.2018, 19:37
To, że nie było Witki tym większy szacunek dla niego. I coraz bardziej przekonuje mnie to by poprzeć go w wyborach. To, że jest tam Kukliński to po pierwsze nigdy się nie kryje i nie krył ze swoją religijnością i jest z tego znany, po drugie mam nadzieję, że ta obecność jest podyktowana tylko i wyłącznie tym faktem, a nie przymilaniem się stronnikom Macierewicza żeby załapać się na listę PiS w wyborach, bo ostatnio darł koty i z Witko i Węgrzynowskim, a co do popierania to popiera głównie siebie i jest również z tego znany. Bardziej zaskakuje mnie nagłe nawrócenie słóżb mundurowych i nie wiem czy to jest dramat czy farsa, bo jeżeli Radio Maryja ma zwolenników o tak silnych kręgosłupach moralnych, to najlepszy dowód żeby trzymać się od tego środowiska jak najdalej i mam nadzieję, że Prezydent Witko wyszedł właśnie z tego założenia.
Bunga-bunga
Bunga-bunga 1.05.2018, 17:39
Był poseł Antoni Macierewicz, był Mirosław Kukliński, itp., itd. Jednak, nie było prezydenta miasta . Sprawa jest oczywista. Macierewicz, Kukliński - to zwolennicy J. Kaczyńskiego. Prezydent miasta - nie koniecznie.
I - być może - tak ma być. I to jest taka "polytycna" lokalna, wsiowa higiena.
Mateusz
Mateusz 1.05.2018, 21:19
Był Prezydent
Snarki
Snarki 1.05.2018, 20:40
A może Prezydent miał inne,ważniejsze sprawy???Brak Antoniego już nie świeci tak jak kiedyś,a poza tym nikt nie jest niczyim niewolnikiem
Maniek
Maniek 1.05.2018, 19:40
Jasne, wnioski super, nie było Prezydenta to znaczy, że nie lubi Jarka. To Pan Marcin ma to wpisane w obowiazki? Pamiętać aby brać czynny udział we mszy świętej z udziałem Antoniego i bezwzględnie wklejać na dwa kolana.

Pozostałe