Porażka ligowa UKS Joker

  • 15.10.2014, 01:56
  • bartek28tm
Porażka ligowa UKS Joker
Za nami siódma kolejka bilardowa. Z dwóch naszych drużyn, które na co dzień zmagają się w najlepszej krajowej lidze bilardowej, w miniony weekend obejrzeliśmy jedną.

Ostatni w tabeli beniminek tj. UKS 13 Joker tym razem zmierzył się z trzecim zespołem ligi  Metal Fach LP Sokółka. W meczu rozgrywanym w Tomaszowie, niespodzianki nie było. Nasz zespół przegrał swoje szóste spotkanie w sezonie 9:12. Uczniowski Klub Sportowy pozostał na ostatnim, dziewiątym miejscu w lidze (1 zw. 5 por. - 8 pkt.).

 

Drugi z naszych zespołów tj. Lipiński Dachy tym razem pauzował. 26 października naszych bilardzistów czeka ligowy szlagier z Mistrzem Polski i aktualnym liderem - klubem Nosan Kielce. Pojedynek zostanie rozegrany w Tomaszowie. W tabeli z bilansem 6:1 (19 pkt.) prowadzi Nosan Kielce. Dachy z bilansem 2:4 (10 pkt.) plasują się na szóstym miejscu. Stawką dla drugich będzie tytuł Mistrza Polski sezonu 2014.

 

W ten sam dzień UKS 13 Joker pojedzie do Wrocławia na pojedynek z czwartym zespołem ligi - ERG Bieruń Folie Bandaclub Wrocław.

 

 

WYNIKI 7 kolejki:

Nosan Kielce - Bilard Studio Warszawa 12:7

Idoslubu.pl Kielce - ERG Bieruń Folie Bandaclub Wrocław 8:12

UKS Joker - Metal Fach LP Sokółka 9:12

Konsalnet Wodny Park Warszawa - Amnezja Kalisz 12:9

 

 

bartek28tm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe