Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedziła Tomaszów!

  • 28.04.2018, 15:02
Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedziła Tomaszów!
W miniony piątek 27 kwietnia na obiektach sportowych przy ulicy Nowowiejskiej odbyło się szkolenie dla trenerów ,instruktorów , nauczycieli wychowania fizycznego , rodziców oraz młodych adeptów piłki nożnej.

Prowadzący szkolenie trenerzy Rafał Poznański oraz Sławomir Kraska rozpoczęli od wykładu przedstawiającego cele Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Po godzinnej prezentacji wszyscy uczestnicy przenieśli się na boisko sztuczne na część praktyczną, która rozpoczęła się treningiem pokazowym dla kategorii U10/U11 czyli chłopców urodzonych w latach 2007-2008.

 

Trenerzy zwrócili uwagę na indywidualne wyszkolenie piłkarskie w tej kategorii wiekowej i wykorzystanie go w małych grach 1x1, 2x2, 4x4.

 

W drugiej części odbyła się gra selekcyjna w kategorii U12/U13. Najzdolniejsi zawodnicy i zawodniczki  z naszego powiatu ,z roczników 2005 i 2006 zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając uznanie w oczach trenerów Mobilnej Akademii. 

 

To nie ostatnie odwiedziny Mobilnej AMO w naszym powiecie. Trenerzy zapowiadają kolejne wizyty i obserwacje piłkarskich talentów!

 

Było nam niezmiernie miło gościć trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej . Cieszymy się że Akademia Piłkarska LV przy KP RKS Lechia w Tomaszowie Mazowieckim była współorganizatorem odbytego szkolenia. Mamy nadzieję , że wkrótce nasi podopieczni zawojują piłkarskie podwórko naszego kraju!

 

O kolejnych szkoleniach Mobilnej AMO będziemy informować na bieżąco.

 

 

Barłomiej Jeske

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe