Wynik gorszy jak gra. ŁKS podciął skrzydła Sokołowi

  • 24.09.2014, 20:32
  • bartek28tm
Wynik gorszy jak gra. ŁKS podciął skrzydła Sokołowi
W dniu dzisiejszym rozegrano trzy spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu okręgu Piotrków. Lechia w tej fazie rozgrywek trafiła na rewelację rozgrywek GKS Rogi.

Przewaga naszej drużyny nie podlegała dyskusji. Lechiści nie dali pograć niżej notowanym rywalom i swoją przewagę udokumentowali w 17 minucie. W zamieszaniu, które miało miejsce w polu karnym rywala najlepiej odnalazł się Dawid Stańdo. Nasz napastnik strzałem z około 6 metrów otworzył wynik tego spotkania.

 

Jeszcze w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka okazji na zdobycie kolejnych bramek, jednak w dniu dzisiejszym zawiodła  skuteczność. Podobny przebieg miała druga połowa. Lechiści nie wychodzili z połówki rywala, w pełni kontrolując wydarzenia na boisko. Goli już jednak nie obejrzeliśmy.

 

Całe spotkania w barwach naszej drużyny zagrał Kamil Szymczak. Kapitan Lechii powoli wraca do pełni sił i istnieje duże prawdopodbieństwo, iż zawodnika z numerem dziesięć zobaczymy w sobotnim pojedynku ligowym z ŁKS Łódź.

 

GKS Rogi - RKS Lechia 0:1 (0:1)

0:1 Stańdo 17"

 

Skład: Chachuła - Matysiak (46" Milczarek), Broniarek, Dolot - Łazowski, Potakowski, Iwańczuk (84"Szymczyk), Szymczak, Król - Rakoski, Stańdo

 

 

W hicie tej fazy rozgrywek Włókniarz Zelów rozgromił u siebie Mechanika Radomsko aż 7:1 (3:1). Bohaterem spotkania został Adrian Krajda strzelec czterech  goli dla drużyny gospodarzy. Po jednym trafieniu dołożyli: Kamil Bednkowski, Gabriel Perka, Jakub Dregier. Honorowe trafienie dla Radomska zanotował Łukasz Perliński.

 

W ostatnim spotkaniu dzisiejszego dnia KS Paradyż przegrał na własnym obiekcie z rezerwami GKS Bełchatów 0:1.

 

Czwartego półfinalistę poznamy 1 października, bowiem przełożono mecz juniorów GKS-u Bełchatów z Omegą Kleszczów.

 

 

 

W dniu dzisiejszym rozegrano także zaległe spotkanie ósmej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. W derbach okręgu łódzkiego Sokół poległ u siebie w meczu z ŁKS Łódź 0:1. Bohaterem spotkania Adam Patora, który pojawił się na murawie w 67 minucie kosztem Przemysława Różyckiego i pięć minut później zaliczył bramkę wartą 3 pkt. Dla drużyny gospodarzy była to pierwsza porażka w tym sezonie.

bartek28tm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zxc
zxc 25.09.2014, 10:23
Tadziu!
24.09.2014, 22:01
brawo dawid

Pozostałe