Obejrzyj video z konferencji prasowej inaugurującej kampanię wyborczą Marcina Witko

  • 8.09.2014, 14:05
Obejrzyj video z konferencji prasowej inaugurującej kampanię wyborczą Marcina Witko
Dzisiaj o godzinie 13 swoją kampanię wyborczą oficjalnie zainaugurował Marcin Witko. na konferencji prasowej posła z Tomaszowa Mazowieckiego wspierali m.in. Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego PiS a także eurodeputowany Janusz Wojciechowski. Na spotkaniu z mediami obecna była także grupa kandydatów na radnych miejskich i powiatowych.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robol
robol 13.09.2014, 23:55
ciekawe czy niejakiemu Adamskiemu wolno kandydować wyrok
Egon
Egon 9.09.2014, 20:21
Gościu z wpisu 29, warto mnie obrażać, najgorzej jak napisałem o ludziach, których nie lubię to darmozjady czy to taka obraza? Ty jak widać zwolennik PiS-u, błysnąłeś kulturą osobistą, tak takich PiS-owi trzeba drzeć mordę.PiS-u czyli formacji Pana Marcina jest koalicjantem rządzących w powiecie czy nie? to jak te popaprańce w końcu źle rządzą czy dobrze?
jarosław
jarosław 9.09.2014, 16:28
Witko to może miasto doprowadzić do dziadostwa co najwyżej. Takich tu nie potrzeba. Jestem na NIE. Witko WON!!!
lubo
lubo 9.09.2014, 16:16
Jedyny konkretny kandydat -poza tym stoi za nim sztab ludzi wśród których widać też młode twarze. Sam Marcin Witko tez jest młodym kandydatem, po którym widać że chce pracować, a koncepcja spotkań z mieszkańcami jest super pomysłem, chce wyjść do ludzi i być dla ludzi. budżet obywatelski to doskonały pomysł, ludzie sami mogą decydować na co wydać choć małą część budżetu. mam nadzieję że wygra i zmieni Tomaszów na lepsze, otworzy go na świat
obywatel
obywatel 9.09.2014, 17:02
Piękny komitet,szczególnie z młodzieniaszkiem FICEM.
9.09.2014, 16:22
Oglądałem dzisiaj wywiad w radio Fama. U boku kandydata pan Misiak. to ja gratuluję panu posłowi tej kadry i tego sztabu
kasia
kasia 9.09.2014, 14:01
Widac po wpisach kilka osob boji sie ze wygra w Tomaszowie Prawo i Sprawiedliwosc
jacek
jacek 9.09.2014, 10:43
Popieram wpis 34 reszte kandydatow milczy
9.09.2014, 10:57
Kandydaci z "układu" milczą bo prowadzą agitację szeptaną :)

Tutaj nikogo nie trzeba przekonywać do najprostszego programu pt. "Trzymajmy się mocno stołków".
po prostu
po prostu 9.09.2014, 09:25
Jeśli chcemy by w naszym mieście coś się ruszyło, to to jedyny słuszny kandydat.
Ewa
Ewa 9.09.2014, 07:56
a co z Galerią? rozpoczęło się właśnie pośpieszne wyburzanie ,,skorup" po Mazovii, czy w tym temacie są jakieś wieści?
zwykly wyborca
zwykly wyborca 9.09.2014, 07:29
O czym w ogóle dyskutować - jak do tej pory jedyny kandydat, który oficjalnie zaprezentował jakikolwiek plan, swoją drogą pomysły ciekawe, zobaczymy jak pójdzie z ewentualną realizacją.
A może reszta wychodzi z założenia - skoro nic nie zaprezentujemy to nie musimy później nic robić? W sumie nie zarzuci się im, że kłamali hehe. Na co liczy reszta kandydatów, że ogłoszeniami w Ticie i banerami wygrają? Poza tym nie oszukujmy się wybór któregokolwiek innego kandydata to utrwalenie lokalnych układów i nepotyzmu trzeba to powiedzieć wprost. Jedyny jak do tej pory kandydat z "poza" układu.
MW
MW 9.09.2014, 08:47
a czy PiS nie tworzy koalicji rządzącej w powiecie ?
zwykly wyborca
zwykly wyborca 9.09.2014, 09:41
Wydaje mi się, że 2 miesiące przed wyborami mniej ważne już jest jaką stworzyli szczególnie, że poseł NIE BYŁ wtedy szefem struktur i nie on decydował. Zobaczymy jacy teraz kandydaci zostaną zaproponowani i jaką władzę stworzą być może nie będą to już te same nazwiska.
MW
MW 10.09.2014, 08:46
filozofia Kalego "NIE BYł szefem struktur" i strasznie mu źle, że jego koledzy piastują te stanowiska w powiecie :)
zwykly wyborca
zwykly wyborca 10.09.2014, 10:48
Nie filozofia Kalego tylko na sile próbujecie przyszyć mu łatkę odpowiedzialności za koalicję z SLD, żeby mu umniejszyć i wkręcić w jakieś układy i sitwy bo sami w tym jesteście. Zobaczymy jaką teraz ewentualnie zawiąże jeśli do takiej sytuacji w ogóle dojdzie i wtedy ocenimy ok?
MW
MW 10.09.2014, 12:14
Niczego nikomu nie umniejszam, a na pewno nie przypinam łatek, opisuję co widzę i jest to moja subiektywna opinia, można się z nią zgadzać lub nie. Poczekajmy do wyborów, a po nich zobaczymy jak to wszystko będzie i czy te piękne słowa zamienia się w czyny :) pozdrawiam :)
zwykly wyborca
zwykly wyborca 10.09.2014, 13:10
Oczywiście :) Teraz już się dużo nie uratuje w 2 mies jak 4ry lata zaniedbań nastąpiły zresztą i tak wszyscy skupieni na kampanii nie na robocie będą. Zobaczymy jakie działania będą po wyborach - jeśli Poseł dostanie szansę od mieszkańców aby je zrobić.
9.09.2014, 08:41
No niestety w Tumanowie jest duże prawdopodobieństwo, że ,,ogłoszeniami w Ticie i banerami" da się wygrać;-)
Dorota Kowalczyk
Dorota Kowalczyk 9.09.2014, 08:02
Pomysły ciekawe? To stwierdzenie to jest dopiero ciekawe! Przecież w wystąpieniu na konferencji żadnych pomysłów nie było. Chyba nie chodzi ci o comiesięczne spotkania z mieszkańcami miasta, bo to bzdura w dzisiejszych zabieganych i interaktywnych czasach. Cała reszta to ble ble ble i tyle
xxx
xxx 9.09.2014, 06:12
JESTEM NA NIE !!!Nie, bo nie i już. Bez komentarza, bo szkoda mojego czasu.Wystarczy że mieszkam w Ludwikowie.
karol
karol 8.09.2014, 23:55
żeby piana z szła to i tak Witko wygra _ ja polityką się nie interesuję ale słyszę głos ludzi,No ten obecny to na wózek czy do wózka i odjazd
jo
jo 8.09.2014, 23:49
no zrobiła się poruchawka w necie -WITko rusza z kampanią ostro a psy szczekają -cóż karawana jedzie dalej.
asia
asia 8.09.2014, 22:26
Posel wygra wybory samorzadowe 2014
8.09.2014, 22:11
Z obecnie zgłoszonych kandydatów nie ma lepszego. Zabetonowany układ miejsko-powiatowy w polityce musi odejść do lamusa i tylko Marcin Witko może ten układ przewrócić.

Warunkiem pośrednim tego jest by zapowiadani dobrzy kandydaci znaleźli się na listach PiS do obu rad. Jacy kandydaci na listach PiS się pojawią to będzie test wiarygodności dla powiatowych władz PiS w tym również a właściwie głownie dla M. Witko.
Egon
Egon 8.09.2014, 22:08
Banda darmozjadów zjechała się i nawzajem oklaskiwała się, Pan Wojciechowski to nie w Brukseli powinien być? A Pan Witko jak taki ważniak to przed startowaniem na Prezydenta Tomaszowa powinien zrzec się mandatu posła i dopiero startować. Wygra dobrze jak przegra niestety bezrobocie a tak stołeczek w przypadku niepowodzenia czeka dalej w Warszawie. Nie lubię PO, a nienaw....PiS-u.
.,.
.,. 8.09.2014, 23:44
ty mały czerwony komuchowaty liberałku ,żal dupę ścika,brakuje ci słupków.Darmozjad to ty jesteś ,bo zazdrość darmo cię wpiernicza
xxx
xxx 9.09.2014, 06:10
Oj.Brzydko.Nerwy poniosły?Jak nazwiesz siebie?
MW
MW 8.09.2014, 21:43
1.miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
2. miasto przyjazne inwestorom
3. spotkania z mieszkańcami raz w miesiącu i budżet obywatelski


Jakie "części miasta " miałby objąć ten plan?
Co to znaczy miasto przyjazne inwestorom ? (konkrety)
Myśle , ze spotkania z mieszkańcami skończą się po 1 miesiącu, ciekawy mógłby byc budzet obywatelski o ile obywatele by się dogadali czego oczekują od władz miejskich
zdzih
zdzih 8.09.2014, 21:17
Co do samego Witko to mam stosunek powiedzmy neutralny lub lekko na nie. Ale jak widzę obok Błaszczaka, który ma go niby wspierać, to już jestem bardzo na nie.
rwd
rwd 8.09.2014, 20:16
Ten, czy inny zawsze tylko lanie wody.
jacek
jacek 8.09.2014, 18:03
dobry kandydat na trudne czasy
J.P>