Na kajakarskim podium

  • 27.08.2014, 20:06
  • Mariusz Strzępek
Na kajakarskim podium
W dniach 22-24 sierpnia w Bydgoszczy odbywały sie Mistrzostwa Polski Młodzików w kajakarstwie. Na takich zawodach nie mogło zabraknąć kajakarzy z MUKS „Wikng” przy MDK.

W całej plejadzie najlepszych zawodniczek z kraju świetnie spisała się Natalia Pasińska, zdobywając brązowy medal w konkurencji k-1 2000m. Natomiast drugi nasz reprezentant Bartłomiej Gielec w finale przypłynął na 24 miejscu.

 

Na torze Brdyujście w Bydgoszczy panowały zmienne warunki atmosferycze Natalaka w przedpołudniowych eliminacjach świetnie popłynęła wygrywając swój wyścig. Niestety popołudniu w wyścigu finalowym wystarczyło to do zajęcia trzeciego miejsca i zdobycia brązowego medalu MP. Bartłomiej natomiast rano spokojnie awansował do z eliminacji do finału niestety popołudniu warunki atmosferyczne pogorszyły sie i zajął on 24 miejsce.

 

Jest to sukces tomaszowskich kajakarzy a dla Natalki jest to kolejny krok do wielkiej kariery sportowej przypomnijmy, iż w zeszłym roku Natalia w kategorii dzieci zdobyła 4 miejsce teraz w wyższej kategorii 3 miejsce więc oby tak dalej.

 

Życzymy Natalii i trenerowi Kazimierzowi Gałczyńskiemu dużo wytrwałości i sił w dalszych treningach do mistrzostwa sportowego.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł G.
Paweł G. 05.09.2014, 17:54
Brawo Natalka :) WIELKIE podziękowania dla pana KAZIA że opiekuje się tymi dzieciakami :)

Pozostałe