Śmiertelny wypadek w Regnach

  • 22.08.2014, 17:16
  • Mariusz Strzępek
Śmiertelny wypadek w Regnach
Koluszki – śmiertelny wypadek na drodze W-715. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 715 w miejscowości Regny

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2014r. około godziny 21:15 na drodze W-715 w lesie na terenie miejscowości Regny w gminie Koluszki.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem vectra 34-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego jadąc w kierunku Koluszek w trakcie manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w nadjeżdżającego z przeciwka forda kuga.

 

Fordem kuga kierował 47-letni tomaszowianin podróżujący ze swoją 18-letnią córką oraz jej rówieśniczką.

 

Siła zderzenia pojazdów była na tyle duża, że ford przewrócił się na bok do rowu, a opel obrócił się o 180 stopni. Pasażerom forda udało się wydostać z wnętrza przewróconego pojazdu, zaś nieprzytomny kierowca opla pozostał zakleszczony we wnętrzu pojazdu.

 

Kierowca forda posiadał odpowiednie przeszkolenie medyczne i gdy stwierdził zatrzymanie funkcji życiowych 34-latka, natychmiast podjął czynności resuscytacyjne i prowadził je do czasu przybycia służb medycznych.

 

Załoga karetki pogotowia kontynuowała te czynności, jednak na skutek doznanych obrażeń poszkodowany zmarł. Pasażerki forda z powierzchownymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala na obserwację.

 

Policjanci z KPP powiatu łódzkiego wschodniego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzezinach będą wyjaśniali okoliczności tego wypadku.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lolka
lolka 24.08.2014, 13:08
No to też racja a ta prosta zachęca wielu do rozwijania dużej prędkości....
lolka
lolka 23.08.2014, 14:36
Czy to było w lesie w Regnach?? To nie pierwszy tak tragiczny wypadek tam...prosta droga często powoduje że ludzi tam nieźle zapie****...
https://www.youtube.com/watch?…
przeklęta ta droga...
zbyh
zbyh 24.08.2014, 08:35
Nie zabija ani predkosc ani droga tylko glupota ktora w tym przypadku zemscila sie na nosicielu za co nalezy jej podziekowac
23.08.2014, 11:46
Gratuluje zachowania zimnej krwi kierowcy jadącym Fordem. Każdy powinien tak się zachować...

Pozostałe