Zmarł potrącony przez ciężarówkę - Policja ustala tożsamość denata

  • 09.08.2014, 10:33
  • Mariusz Strzępek
Zmarł potrącony przez ciężarówkę - Policja ustala tożsamość denata
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w nocy na drodze S8. Śmierć, po potrąceniu przez ciężarówkę, poniósł przechodzący przez trasę pieszy. Zdarzenie miało miejsce ok. godziny 2 w nocy w okolicach Jakubowa gm. Lubochnia.

 

Samochodem ciężarowym kierował 47-letni obywatel Słowacji. Do zdarzenia doszło na łuku jezdni w prawo, pieszy wtargnął na jezdnię zza barierek energochłonnych. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 

Denat nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, policjanci ustalają jego tożsamość.

 

Kierujący ciężarówką był trzeźwy. 

 

Okoliczności wypadku wyjaśniają tomaszowscy policjanci.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oto ja
oto ja 11.08.2014, 19:08
do komentarza nr 2. byles na miejscu zdarzenia? wiesz jak bylo? no wlasnie. a wlasnie trasa jest dla samochodow.. a ludzie maja odpowiednie przejscia ale niektorzy sa pojebani i czy to w dzien czy w nocy przechodza przez trase. i wypisuja takie beznadziejne komentarze jak Twoj. chcesz wiedziec wiecej o tym zdarzeniu? to Ci napisze. wychodzil po prostu koles z baru z piwami a ze byl glupi i przeszedl przez barierki i zginal na miejscu to juz moze miec pretensje sam do siebie. nie masz nawet pewnosci czy byl trzezwy.. opisalabym ten wypadek tutaj bo wiem jak to wszystko wygladalo ale nie zrobie tego... poniewaz albo by wprowadzili na to cenzure za straszne tresci albo niektorym by sie zrobilo po prostu niedobrze... dziekuje za uwage i niepozdrawiam.
takija
takija 11.08.2014, 20:32
po pierwsze przy s8 nie ma barów, bynajmniej na tym odcinku trasa jest oddzielona siatką i zapewniam że denat nie miał przy sobie piw! po drugie wyciągałem tego gościa z pod kół i chyba więcej wiem o tym zdarzeniu. nie bijcie niepotrzebnie piany
Ajdejano
Ajdejano 09.08.2014, 22:50
Do Alibaby wpis nr 1: ło jejku - jaki ty (albo ta ) jesteś mundry (albo mundra).
Ło - jejku ,jejku! Jaki ten nasz świat byłby "mundry", gdyby wszyscy przecxhodzili przez tę pir....loną trasę tylko w dzień.

PS. Na przyszłość: nie wychylaj się z takimi debilowatymi wpisami. Trzeba ubolewać, że zginął po prostu człowiek. A ty -przygłupiasty (przygłupiasta) wydymasz się, że człowiek przechodził o północy - zupełne dno.
to ja
to ja 19.08.2014, 10:45
nieznałeś go to się nie wypowiadai ty gupolu
Alibaba
Alibaba 09.08.2014, 15:34
Kto normalny przechodzi przez trasę szybkiego ruchu i to jeszcze w dodatku w nocy 0.o

Pozostałe