Tomasz Zdonek znowu dyrektorem

  • 18.04.2018, 21:03
Tomasz Zdonek znowu dyrektorem
Urząd Gminy w Ujeździe rozstrzygnął konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W wyniku przeprowadzonego i zakończonego procesu naboru kandydatów wybrany został przez komisję konkursową Tomasz ZDONEK, do niedawna dyrektor MDK. Jak czytamy w uzasadnieniu wyboru, kandydat spełnił wymagania formalne i dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze. Wykazał się kwalifikacjami predysponującymi go do pracy na w/w stanowisku Posiadane przez Tomasza Zdonka doświadczenie, umożliwia właściwe wykonywanie powierzonych mu zadań. Warto przy okazji wspomnieć, że GOSiR, który obecnie m.in. zarządza stadionem Stali Niewiadów, wkrótce obejmie w posiadanie kompleks rekreacyjny obejmujący, zlokalizowany w Niewiadowie basen. Gmina Ujazd uzyskała niedawno na ten cel dofinansowanie unijne.

 

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

@12
@12 19.04.2018, 20:41
Nie wiadomo o co chodzi. Proszę wpisać jeszcze z pińć artykułów i ich paragrafow. Wszyscy rzucamy się do kw, tak nas to kręci.

Chce Pan komuś łeb oderwać, czy tak?
kawa na łąwę panie radny
kawa na łąwę panie radny 19.04.2018, 20:14
Czy zna pan przypadek wśród radnych TM będących członkiem rady miejskiej, a nie posiadających prawa wybieralności w gminie, w której uzyskali mandat?
Czy sa tacy radni wg pana znajomości , których miejsce ich stałego zamieszkania sytuuje się na terenie innej gminy ?
Czy sa radni , którzy naruszają art. 10 § 1 pkt 3 lit. a Kodeksu wyborczego, tj nie zamieszkują stale na terytorium gminy, której jest radnymi ?
W świetle orzecznictwa, za miejsce stałego pobytu nie uznaje się miejsca, gdzie osoba jest zameldowana, ale miejsce gdzie realizuje swoje podstawowe funkcje życiowe - zamieszkuje .
Prosze o odpowiedź Panie Radny
19.04.2018, 21:20
Każdy, kto ma wątpliwości, co do legalności działań funkcjonariusza publicznego ma prawo złożyć zawiadomienie do prokuratury
cnb
cnb 19.04.2018, 21:44
ja sie pytam i mogę to robić, jak mam wątpliwości , to zadaje pytania . Panie Radny Mariuszu , a zna Pan takie przypadki ,że jednemu posłowi czy radnemu organ w którym zasiadają uchylany jest mandat a innego sie chroni ? robi sie to w imie prawa czy solodarności czy innych przesłąnek ? czy nas wszystkich obowiązuje to samo prawo ? czy są inne standarty ? Panie Radny o ile wiem sprawami tego typu o które pytań , zajmuje sie komisarz wyborczy i Rada
mm
mm 19.04.2018, 17:50
Idę się przejechać do baru. Zjem zupę i idę spać. Ciężki intensywny dzień.
jogi
jogi 19.04.2018, 17:03
ODP. 6 ma oczywistą rację. A ten obrońca z 9 to jakiś dupoliziec jak owy "Pan dyrektor" ????
kiki
kiki 19.04.2018, 10:27
Czasem patent dyrektorski bywa trwalszy niż komuna.
Piotr
Piotr 19.04.2018, 09:21
Gratuluję
Edyta
Edyta 18.04.2018, 22:30
Fachowiec ...
Miasto dyrektorów
Miasto dyrektorów 18.04.2018, 22:26
I na wierzch udało się wypłynąć. Bądź wylądować na cztery łapki. Jakoś nikt nie mówi kto zasiada rzekomo w takiej konkursowej komisji
mirek
mirek 18.04.2018, 22:17
No to chłop wyszedł na prostą. Gratulacje Tomasz :)
Radny niemiejski
Radny niemiejski 18.04.2018, 21:51
czy mnie to dziwi ?
?
? 19.04.2018, 00:16
Ale co w tym złego?
marek
marek 19.04.2018, 07:38
...., z zarzutami prokuratorskimi sie juz uporał? Bo jak pamietam po opuszczeniu stolka dyrektorkiego w poprzedniej placowce, zarzucano mu niegospodarnosc i falszowanie dnych( wpisywanie na liste uczestnikow zajec, osob ,ktoreni nie mialy zielonego pojecia o tym) Pytam , bo swego czasu byloo tym glosno, czyzby ukrecono sprawe?
Ostrożniej z oczernianiem
Ostrożniej z oczernianiem 19.04.2018, 13:15
Zdajesz sobie sprawę z powagi zarzutów jakie sam wysuwasz?

Uważasz, że nick chroni Cię przed odpowiedzialnością?

Zrób coś sam, pochwal się, jeśli to będzie sensowne to docenimy. A tak, to tylko oczernianie poparte insynuacjami.

Kupiłeś już bilet do Gwatemali? Nudzą Cię święta w Polsce? Celebruj je, by nie było tak, że na emigracji z powodu dlugow za przegrane procesy nie będziesz mógł już ich przeżywać w Polsce.

Zazdrosniku, zawistniku.

Skoncz studia jakie on skończył, popracuj trochę jak on popracowal, dopiero się odzywaj.
Wyjaśnienie
Wyjaśnienie 19.04.2018, 21:16
Nikomu nie stawiam zarzutow. Ja pytam jak sie skonczylo to o czym i na tym portalu swego czasu pisano. Pytam poniewaz nie dotarlo do mnie aby sprawy wowczas naglasniane, byly wyjasnione. Nie smiem kogokolwiek oskarzac o cokolwiek, ale sloro odwołuje sie kogos i potem powoluke komisje tzw audytowa i ogłasza sie nieprawidlowosci publicznie, to pytam jak sie ta sprawa zakończyła, to nie sa.moje wymysly . dlatego prosze nie wysnuwac nieprawidłowych wnioskow. Pytanie o to co zylo w przestrzeni publicznej nie wydaje mi sie oskarżaniem. Z poszanowanie