Ceramika Paradyż z dyrektorem ds. strategii produktowej

  • 17.04.2018, 17:14
Ceramika Paradyż z dyrektorem ds. strategii produktowej
5 kwietnia br. stanowisko dyrektora ds. strategii produktowej w Ceramice Paradyż objął Michał Drożdż, który odpowiadać będzie za tworzenie i realizację strategii rozwoju portfela produktowego firmy.

Michał Drożdż posiada wykształcenie w obszarze rozwoju nowych produktów oraz zarządzania (MBA), które wsparte jest wieloletnim doświadczeniem biznesowym w dziedzinie designu, r&d oraz marketingu produktowego.

 

W dotychczasowej karierze nowy dyrektor ds. strategii produktowej Ceramiki Paradyż pracował dla firm z różnych branż, gdzie nadzorował i odpowiadał za rozwój ponad trzech tysięcy produktów, począwszy od koncepcji przez wzornictwo i konstrukcję, aż do produkcji i urynkowienia. Równocześnie odpowiadał za powstanie unikatowych projektów procesów organizacyjnych, za które został nagrodzony w konkursie DME AWARD organizowanym przez Design Management Europe („BEST MANAGEMENT OF DESIGN IN A LARGE COMPANY” dla firmy ZELMER).

 

Prywatnie jest autorem licznych artykułów w prasie branżowej i wykładowcą studiów Total Design Management Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 

„Rozpoczęcie współpracy z firmą Ceramiką Paradyż, która co roku wprowadza na rynek wiele kolekcji, to dla mnie ogromna satysfakcja i motywacja, by jak najlepiej wykorzystać dotychczasową wiedzę z szerokiego obszaru zarzadzania wzornictwem i rozwojem produktów. Jestem przekonany, że moje doświadczenie w połączeniu z potencjałem firmy pozwolą mi na efektywne i kreatywne zarządzanie procesem produktowym Ceramiki Paradyż” – mówi Michał Drożdż, dyrektor ds. strategii produktowej Ceramiki Paradyż.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smoG
smoG 18.04.2018, 09:45
Zatrudnia, ale wiesz ile ludzie tam zarabiają i co robią ? Trzeba harować w systemie 4brygadowym, szanse na jakieś wolne też są minimalne a dostaniesz po miesiącu 2200 max 2400 jak już trochę porobisz. Szybko licząc 12 zł/h za pracę piątek,świątek czy niedziela to w dzisiejszym rynku pracy gdzie pracownik ma coraz więcej wyboru szału nie robi. Ludzi im brakuje cały czas jak w każdym molochu w T.M tj. chipita logistyk itp.
P.S wydaje mi się że wynagrodzenie na poziomie 15-16zł/h w systemie czerobrygadowym to uczciwe pieniądze .
?
? 18.04.2018, 14:18
Dlaczego więc nie idziesz na rogle?

Ja strzeliłen z liścia ostatnio moja przelozoną. Za niestosowne wypowiedzi. I to też dla wielu ws "dupereli" czyli leżenie mojego Kraju.

Czekam drugi tydzień na jakiś rozwój wypadków - wypowiedzenie, dyscyplinarne etc I nic się nie dzieje. Nie odzywa się tylko.

Gdy się pracuje solidnie, człowiek jest jakoś pewniejszy spokojniejszy. Z tej roboty nie wyniósłen nawet żarówki z kibla. Ale mówię co chce i nie muszę wysłuchać poza merytorycznych dywagacji. Tym bardziej tak obelzywych.

IInna sprawa, że obecny Rząd RP, mi to umożliwia.

A Ty? Kradniesz w pracy? Chodzisz po kątach i oczerniasz, knujesz?

Jeśli tak, to zastanów się przez chwilę czym jest Twoje życie. Usiądź zmów pacierz, idź w dzień gdy jest mniej ludzi do Kościoła i zastanów się nad tym wszystkim. Forsę mi tu wyliczasz, ile na godzinę i tak dalej? To jest najważniejsze? Dla mnie jest ważne bym każdego dnia idąc do pracy nie czuł się zacząć oby, , nie czuł tony ołowiu w płucach.

To nie są burdele ze wschodnim Europejakami na przedmieściach Birmingham, to nie są w końcu kraje niemieckojęzyczne gdzie Polkę czy Polaka ocenia się pod kątem stanu narządów jakie ma w sobie.

To jest Polska. Może skromna ale dobra.
Tu jest mój (i Twój Kraj) Dla mnie Dom.

A dla Ciebie? Burdel i sypialnia?
Dajcie już spokój z tą Ceramiką!
Dajcie już spokój z tą Ceramiką! 17.04.2018, 22:40
A co ona robi dla Tomaszowa? Nie dość, że właściciele mają poniżej pleców tomaszowian, to jeszcze wstydzą się słowa "Tomaszów". Jak się jedzie "gierkówką" to chyba nie ma żadnych napisów na budynkach tej firmy, że to zakład w Tomaszowie Maz.? Mylę się?
17.04.2018, 23:20
Zatrudnia. I to wystarczy. Nie gęgaj.
bolobo
bolobo 18.04.2018, 23:31
Tak owszem zatrudnia 80% to pracownicy z łopocna i pobliskich łopocna wioch wożą ich ciubarykiem w te i wefte to im wszystko pasi a ty z tym gęganiem to chyba też z stamtąd jesteś
Michal Grazynski
Michal Grazynski 19.04.2018, 01:58
Skoro tak jest to trzeba to wyluszczyc. Dlaczego nie napiszesz listu do redakcji? Nie przedstawia tych argumentów? Nie pozwolisz nam się odnieść? Było by to cenne.

Jestem z Tomaszowa.
Inni też zatrudniają.
Inni też zatrudniają. 18.04.2018, 20:59
A mimo to robią coś jeszcze dla miast, gdzie zatrudniają. Ot, choćby "Hellena" i "Winiary" w Kaliszu, Groclin w Grodzisku Wlkp., Amica we Wronkach, "Muszynianka" w Muszynie, "Bruk -Bet" w Niecieczy czy "Drutex" w Bytowie. Tylko u nas tomaszowianie wiecznie muszą być szczęśliwi, bo ktoś ich zatrudni za śmieszne pieniądze...
?
? 19.04.2018, 01:54
A co tam i robią dla lokalnych społeczności. Daj jakieś przykłady, za inspirujące nas, będziemy przeć.. Takie ujadanie na forach, jak to źle to też trochę bez sensu. Dałeś przykłady miast i większych firm tam, napisz więcej.

Z góry dziękuję.
Inni też zatrudniają.
Inni też zatrudniają. 19.04.2018, 21:01
Sorry, ale jeśli nie wiesz, co dla społeczeństwa Kalisza zrobiła i robi "Hellena" czy "Winiary", a dla Bytowa "Drutex", to dyskusja z tobą byłaby dla mnie poniżająca. Generalnie bardziej przydałby ci się stosowny lekarz - specjalista, a nie ja. Adieu!
W takich sytuacjach na starcie patrzę na nazwisko
W takich sytuacjach na starcie patrzę na nazwisko 17.04.2018, 18:11
Czy polskorzmiące. Ale jest ok.

Powodzenia Pa ie Dróżdż.

Pozostałe