Sebi w 6na9 - "Do przodu więc"

  • 15.04.2018, 13:44
  • Joanna Sztymelska
Sebi w 6na9 - "Do przodu więc"
W piątek, 13 kwietnia 2017 roku, w Tomaszowie Mazowieckim nagrywany był teledysk do piosenki "Do przodu biec", wspólnej kompozycji Mariana Lichtmana i Sebastiana Zysa.

 

Marian Lichtman jest członkiem zespołu "Trubadurzy", zespołu, który niedawno obchodził pięćdziesięciolecie istnienia. Sebastian Zys jest członkiem grupy disco polo Mr Sebii, zespołu, który pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego.

 

 


Teledysk był nagrywany w Tomaszowie i Lubochni. Muzycy wybrali 6na9, klub, którego właścicielem jest Mariusz Sobański.  W pomieszczeniach na dole klubu, gdzie panuje wyjątkowa atmosfera Marian Lichtman grał na giitarze, tancerka z zagranicy tańczyła w rytm muzyki, członkowie grupy Mr Sebii siedzieli przy kawiarnianych stolikach.


Sebastian Zys i Marian Lichtman znają się już jakiś czas. Nagrywają w tym samym Studiu Nagran w Łodzi i postanowili spróbować połączyć swoje talenty i nagrać wspólnie piosenkę. Zapraszają wszystkich wielbicieli muzyki disco polo do słuchania już w maju.

Joanna Sztymelska

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

VC GTS
VC GTS 15.04.2018, 21:35
Sebii czyli Pan ZUS to rodowity Skierniewiczanin jak to pochodzi z Tomaszów Mazowiecki skoro mieszka w Malecz gm Lubochnia? Cóż kiedyś mieszkał na ul. Legionów w Tomaszów Mazowiecki.

Pozostałe