Zabity i wyrzucony. Co ludzie mają w głowach?

  • 15.04.2018, 11:09
Zabity i wyrzucony. Co ludzie mają w głowach?
Są czasami sytuacje, że trudno znaleźć słowa komentarza. W ubiegłym tygodniu, będąc na leśnym spacerze, znaleźliśmy porzuconego w lesie, zabitego małego psiaka. Ktoś zwierzę wywiózł i nie zadał sobie trudu, by chociażby zakopać. Psiak porzucomny został na plastikowym worku, ze śladami krwi. Raczej mało prawdopodobne, by był ofiarą potrącenia przez samochód, ponieważ leżał w środku lasu kilkadziesiąt metrów od głównej drogi. Moim zdaniem ktoś psa zabił na własnym podwórku a później porzucił przy leśnej drodze. Zatelefonowaliśmy do tomaszowskiego schroniska z prośbą o uprzątnięcie zwierzęcia. Tutaj należą się podziękowania dla pana kierownika Piotra Milczarka, który szybko przysłał osoby, które zwłokami zwierzaka się zajęły.

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znam ich wszystkich
Znam ich wszystkich 28.04.2018, 00:40
jak Policja pozwala zeby po wolnosci chodziły te wszytkie Ku**** z patologi , to nie piszcie takich artykułów tylko załóżcie liste ofiar . Policja dobrze wie kto jest odpowiedzialna za kradzierze pobicia itd bo robia to ciagle te same osoby . zaczipowac te zwierzeta i o żdnej wolnosci nie ma mowy , jak ktos jest zly i chce byz zly to zly bedzie twu twu twu, ich sie nie da leczyc czy resocializowac ich powinno sie zamykac w obozach zagłady i tego tym wszystkim twu LUDZIOM życze.
Franek
Franek 21.04.2018, 17:44
Dlaczego w ludziach tyle zła sie kryje ? Teraz zatłukł psa ,później może być człowiek,bo dla takiego psychola życie mało znaczy ! Kara porządna gnojowi się należy !
człowiek
człowiek 18.04.2018, 06:44
A może przez te akcje ochronki zwierząt jakiś kierowca śmiertelnie potrącił psiaka i żeby nie mieć problemów od skrajnych aktywistów (czytaj obrońców zwierząt) i organów prawa czym prędzej wyniósł zwłoki do głębi lasu? Czasami pewne działania co do ochrony zwierząt, gdzie na świecie ginie miliony ludzi w tym niewinnych dzieci są przesadne i chore. Gdyby to jeszcze były gatunki na wyginięciu, ale psów i kotów podobnie jak szczurów jest pod dostatkiem!!! Obecnie wpadliśmy z jednej skrajności w drugą. I łatwo zauważyć tendencje że osoby wielce kochające zwierzęta nienawidzą ludzi. I dlatego m.in. relacje społeczne są co raz gorsze...
Alojzy
Alojzy 17.04.2018, 09:06
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czy jakoś tak, dobro to pojęcie względne! Bawi mnie hipokryzja ludzi - mordowanie świnek, krówek i kurek jest OK, ale zabicie psiaka czy kotka już nie. Jedne zwierzęta są lepsze od drugich? Nie! Tak się kulturowo utarło i tyle - pies i kot nie są lepsze od świnek, kurek czy innych zwierząt hodowlanych. Ani psom ani kotom nie grozi wyginięcie także nie rozumiem tego oburzenia! Jakiś trep zabił pupila? No, szkoda, trudno, ale żeby robić z tego aferę? HIPOKRYCI! Róbcie afery ze śmierci drobiu w drobiarskich, o, pokażcie jak wam zależy na zwierzętach! Niestety, nie widziałem nawet jednej pikiety - znaczy się panuje u was znieczulica i rzeczona hipokryzja - śmierć kotka jest dla was straszniejsza niż śmierć świnki. Żenada! ŻE-NA-DA!
mm
mm 16.04.2018, 17:21
Napiszcie chociaż co ten pan kierownik schroniska któremu tak wylewanie dziękujecię, że raczył przyjechać, co on mówi?

Zabity czy zmarł ze starości?

Psy na wsiach albo się topi, albo zabija sztachetą waląc w łeb, niczego tutaj takiego nie widać.

Łola Boga Łola Boga!
MM
MM 16.04.2018, 16:49
Sprawa jest - przepraszam, ale nadal tak uważam - śmieszna. Tzn hipokryzja większości komentujących, a i histeryczny ton autorki. Poza tym, że to stare zwierzę powinni być zakopane, nie widzę tutaj żadnego skandalu.

Niedługo będziemy zmuszani do pochówku zwierzat na cmentarzu, a później do oddawania im czci 3 listopada. Po "ludzkich" zaduszkach :))

Zdechł stary pies, co widać po fotografiach.

Jeśli te placzliwe komentarze, pochodzą rzeczywiście od różnych osób, to mamy do czynienia, z przewartosiowaniem norm. Aborcja ludzi tak, a za porzucenie zmarłego w sposób naturalny psa w lesie - wieloletnie więzienie.

Niech mogę wytrzymać i chce mi się po prostu śmiać.

Przepraszam wszystkich dotkniętych.
Mirmił
Mirmił 16.04.2018, 14:24
15 lat temu zatrudniłem się w rzeźni. Wytrzymałem 2 tygodnie. Do dzisiaj nie jem mięsa i tak już zostanie. To co robicie, kupując mięso, jest najgorszym ..... brak mi słów. Ten morderca co zabił psa powinien być ukarany. Ale was za ten holocaust świń, krów, kur, kaczek też trzeba karać. Wszyscy jesteście obłudni!
Popisz bloga na ten temat
Popisz bloga na ten temat 16.04.2018, 17:29
Grono fanek singielek gwarantowane.

Niestety nie wiem czy któraś przypadnie ci do gustu.

Zwykle jest to waga ciężka, wyciagnięte, ciemne swetrzycho i regularne oszczędzanie na szamponie.

Atrakcyjniejsze nie czytają takich blogów, a fotografuję się z psiaczkami i siup na Instagram. Ze wrażliwe społecznie.
mm
mm 16.04.2018, 13:46
"Raczej mało prawdopodobne, by był ofiarą potrącenia przez samochód, ponieważ leżał w środku lasu kilkadziesiąt metrów"

No nic dziwnego bo zwierzę wygląda na 10-12 letnie.
Piana na pysku też wskazuję że umarło śmiercią naturalną. Nasz "Murzyn", mój pierwszy towarzysz też tak wyglądał. Położył się po prostu na środku podwórka i usunął. Z pyska poleciała potem taka piana jak u tego.

Także może mniej spacerów, a więcej zimnych kąpieli.

My zakopalismy (też źle?), on /ona nie miała siły więc zostawiła. Nie ma śladu torturowania zwierzęcia, więc może odpuść sobie autorko tak infantylne, pełne egzaltacji tekściki.

Prawa zwierząt to jest obecnie substytut relacji międzyludzkich, które po prostu dla wielu są zbyt drogie.
Krystian
Krystian 16.04.2018, 11:35
Ty który w tak bestialski sposób potraktowałeś tego psa,nie zasługujesz na miano człowieka, jesteś najgorszą mendą i tchórzem ! Zwyrodnialec !!!!
Dorota
Dorota 15.04.2018, 19:59
Jakim trzeba być zwyrodnialcem aby tak potraktować zwierzę ! Co ci zrobil debilu ten psiak .... Mam nadzieje że karma wróci ! zycze tego !
Ojojojojojoj
Ojojojojojoj 16.04.2018, 13:50
Koltunku z domku z kominkiem z Castorama. Jaka ty jesteś wrażliwa.
Konsekwencje większości twojego życia to okrucieństwo naet nie dla ludzi z dalekich stron świata, ale tutaj z Polski, niemalże z sąsiedztwa, ale pobiafolic nad truchlem starego psa w lesie to rzeczywiście jest obaw nowoczesnego humanizmu. Koltunem jesteś, z iPhonem w dłoni, że żadnym z 12739292 razem prawem jazdy, z jakimiś pewnie tam dziadowskimi studiami i... nadal koltunem.


Sram na ciebie papilocie.
xXx
xXx 15.04.2018, 16:57
Zapewne adoptowałeś lub adoptowałaś jakies biedne niepełnosprawne dzieci z domu dziecka , skoro sie w ten sposób wypowiasasz obrońco życia .
Nie adoptowalem i nie zmuszaj mnie do tego
Nie adoptowalem i nie zmuszaj mnie do tego 16.04.2018, 17:00
Co to ma w ogóle wspólnego, ze sprawą starego porzuconego w lesie psa?

Faktem jest natomiast, że troska o pieska i kotka zaczyna być nowoczesnym trendem. Głównie ze względów ekonomicznych, po prostu nie stać was na dzieci, wiec kupujecie yorki.
Mniejszej wymagają opieki, w przeciwieństwie do ludzi nie wymagają dożywotniego zaangażowania. Mam dobrą wiadomość po wygranej liberałów będzie pod tym względem jeszcze taniej. Zamiast yorka, będzie można kupić robota z którym będzie można bez zdziwienia otoczenia uprawiać również seks. Gdy się znudzi to nawet nie do ładu, a postawić przy tym koszu z bateriami, który stoi w markecie i po sprawie. Także super będzie!

W polskich warunkach, w sytuacji gdy większość z was nie ma własnych mieszkań trend singielków z pieskami będzie się nasilał.

No i już.
Nie zwrócę kijem Wisły, ale nie wymagające bym z powagą traktował takie lamenty.
Ciekawe co się dzieje z plodami dzieci
Ciekawe co się dzieje z plodami dzieci 15.04.2018, 15:37
po aborcji dokonywane w prywatnych gabinetach lokalnych felczerow...

Do kubła? Do pieca?

Pieski, kotki ważniejsze od ludzi.
Piotr Wojtaszek
Piotr Wojtaszek 16.04.2018, 13:39
Dlaczego nie napiszesz komentarza o takiej treści oficjalnie z imieniem i nazwiskiem np. przez facebooka?
Chciałbyś mnie pobic
Chciałbyś mnie pobic 16.04.2018, 16:40
?
Rita
Rita 18.04.2018, 11:05
Psycholi się nie bije, tylko omija szerokim łukiem...
18.04.2018, 18:33
tego bym sobie życzył.

Pozostałe