Adamek nie będzie twarzą LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK?

  • 14.04.2014, 21:42
  • bartek28tm
Adamek nie będzie twarzą LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK?
Jak podało do informacji publicznej radio ZET firma LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK rezygnuje ze współpracy z Tomaszem Adamkiem.
Ponoć producent napoju nie chce być kojarzony z Tadeuszem Rydzykiem, który ostatnio udzielił nieformalnego poparcia Solidarnej Polsce, z list której Adamek startuje.

 

Na oficjalnej stronie pojawiło się dość zagadkowe oświadczenie pani prezes wspomnianej wyżej firmy:

 

"W związku z kilkuletnią współpracą z Tomaszem Adamkiem oświadczam, że nie mam najmniejszego związku z jego ostatnimi działaniami politycznymi jak i również nie utożsamiam się w jakikolwiek sposób z jego poglądami" - prezes zarządu LAS VEGAS POWER ENERGRY DRINK - Agata Moraczewska - Wolska.

 

Powyższy tekst daje jednak do zrozumienia, że droga boksera i sponsora rozchodzi się na dwa różne kierunki.

 

źródło: Radio Zet

 

 

bartek28tm
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Morolog
Morolog 6.05.2014, 13:18
Jak komuś wali "Las Palmas " to nie może być twarzą " Las Vegas " i pozostaje mu chyba "Las Bielański"
nabi
nabi 17.04.2014, 00:04
Ak nie jestem w stanie wskazującym i wiem co pisze. Idiotą chyba też nie jestem, chociaż akurat tu bym się sprzeczał , ponieważ siedzę jeszcze w tym popieprzonym kraju. Tak, uważam firma postąpiła dobrze. Tylko niektórzy jak ty zapatrzeni w jedynie słuszną doktrynę polityczną szukają drugiego dna i robią szum, którego nie powinno być. To tylko rozwiązanie umowy o pracę, Adamek był świadomy w co się pcha, no chyba że Solidarna nie powiedziała z czym to się je. I jeszcze jedno inwektyw używa osoba o spłaszczonym zasobie przekonań do swoich poglądów, świadczy to o braku percepcji myślenia konstruktywnego jak i zapatrzeniu w swoje ego.
nabi
nabi 16.04.2014, 21:29
Nie no Ak zdanie o księdzu celebrycie dotyczy tylko rydzyka. To zdanie nie dotyczy tego tematu LV i Adamka. Jak dla mnie Tadeusz może nawet samolotem latać, ale niech nie gada o ubóstwie i pomocy bliźnim, jeżeli sam tego nie przestrzega. Widzisz nie czepiam się Solarza, Waltera czy innych gości z kasą, a dlaczego bo nie są duchownymi. Duchowny to powołanie, a nie zawód gdzie można się obłowić. I dlatego się czepiam, każdy duchowny powinien świecić przykładem a tu tego brak. Słowa, ok chcesz nie ma problemu. Dzielenie ludzi na gorszych ( bo np. są ateistami to jest tylko przykład albo bo ktoś tam ma poglądy lewicowe czyli ma diabła za skórą ) i lepszych czyli jego i jemu oddanym. I tak dalej i tak dalej. A co do LV, moim zdaniem zrobili w miarę dobrze, tylko nie przewidzieli jednego, że pójdzie to w świat. Jeżeli podpisujesz kontrakt, tak w którejś klauzuli jest zawarte o Twoim życiu poza sportowym i dotyczy, że jeżeli życie prywatne osoby sponsorowanej ma wpływ na pogorszenie wizerunku firmy, taki kontrakt staje się nie ważnym. Piszę w uproszczeniu więc nie czepiaj się słowa pogorszenie, chodzi o sens zapisu. Aha wyprzedzam pytanie nie jestem z LV wogóle związany i nigdy nie byłem.
AK-47
AK-47 16.04.2014, 21:52
Zrozumiałeś to co napisałeś?
A w ogóle rozumiesz słowo pisane?
Cyt.:" A co do LV, moim zdaniem zrobili w miarę dobrze, tylko nie przewidzieli jednego, że pójdzie to w świat."- sam już nie wiem kto jest większym idiotą, Ty czy pijarowcy LV?
Nie mam cierpliwości prowadzić dyskusji gdy interlokutor okazuje się być co najmniej w stanie wskazującym.
nabi
nabi 16.04.2014, 17:42
Ak uważam zupełnie inaczej, firma odrzuciła jednocześnie wszystkie kwestie związane z polityką. Akurat, tu Adamek wybrał Solidarną Polskę. Myślę Ak też,że gdyby Adamek wystartował z list PO lub SLd, byś suchej nitki na Tomku nie zostawił, a grupie Las Vegas życzyłbyś wszystkiego najlepszego. Wiem, też że akurat LV nie angażują się w politykę, więc nie wiem o co szum. Nie poinformował ich, dostał wypowiedzenie. Tak jak już napisałem, nie było możliwości zrobienia tego cicho ponieważ Adamek jest gwiazdą. Wracając do księdza, wszytko co napisałem to było o Rydzyku. Nie bronię nikomu mieć telewizji, ale w sposób jaki działa ten ksiądz jest mocno kontrowersyjny. Jego wypowiedzi są momentami poniżej etyki i zachowań godnych kapłana. Dobra, dobra maybacha już nie ma, bo jak się zrobił szum, to nagle wyparował, ale i tak jak na księdza jeździ niezłym samochodem. Lubi chłop komfort i szyk. I nie pisz, że dałem się nabrać na socjotechnikę, bo jak już cos zarzucam komuś to przeważnie jestem tego pewien. Nie wszyscy księża są tacy jak on, niektórzy służą ludziom i bogu, i oni też niektóre rzeczy widzą. Ak twój wybór, popierasz Rydzyka mi nic do tego, ale nie zakłamuj rzeczywistości. Bo z ciekawości wybrałem się, na zlot Radia Maryja i tyle przekazu nienawiści, co w słowach Ojca prowadzącego to już dawno w żadnej wypowiedzi nie słyszałem.
AK-47
AK-47 16.04.2014, 20:07
Właśnie takim postępowaniem LV zaangażował się w politykę.Dział PR i Reklamy dał ciała.Co będzie jak wypną się na nich ludzie którym po drodze z poglądami Adamka???
Szanujący się kadrowiec daje wypowiedzenie w zaciszu gabinetu i nie komentuje tego. Jakoś w wypowiedziach Adamka nie słychać było nic na temat LV i sposobu rozstania.....Może i łeb ma poobijany ale widać, że zachować się potrafi...Charakterny góral.
Na czym polega kontrowersyjność Rydzyka? Wskaż jego wypowiedzi które to rzekomo są poniżej etyki i godności kapłana bo jak na razie posługujesz się sloganami.Wskaż kontrowersyjne działania Rydzyka!
Człowieku! Maybacha nigdy nie było!!!! Rydzyk ani jego koncern nigdy nie posiadał Maybacha! Nie mógł więc wyparować!Dałeś się nabrać na dziennikarską wrzutkę.To zwykłe pomówienie.
No ale posiadanie przez Niego samochodu ciągle nie daje Ci spokoju " ale i tak jak na księdza jeździ niezłym samochodem."....Na pieszo ma chodzić???
Ja zakłamuję rzeczywistość czy Ty powtarzając bzdury o Maybachu Rydzyka???
Byłeś na zlocie Radia Maryja? Nasłuchałeś się tam nienawistnych słów? No to może napiszesz co konkretnie tam się działo?
Powtarzam pytanie:
Czy firma LV miała podpisany kontrakt z Adamkiem na wyłączność? Czy mieli zagwarantowane w tym kontrakcie to, że prywatne decyzje będzie On konsultował z LV?
PS.
Mylisz się,że nie zostawił bym suchej nitki na Adamku gdyby wystartował z list PO czy SLD. To nie ma znaczenia. Najmniejszego. Chodzi tu o zasady. A mam wrażenie, to firma LV poszła w tym przypadku po bandzie próbując zaistnieć po określonej stronie sporu. Poszła w kierunku celebry. Jak Kasia Cichopek.
Gdyby specjalista od pi-jaru był poważny i myślał trochę nie pozwoliłby uwikłać swojej firmy w ideologiczne przepychanki.
SLD jest tak wdzięcznym celem do strzału jak kaczy kuper. Nie trzeba specjalnie celować tyle mają za uszami.To samo tyczy się PO.
Aha...i ostatnia sprawa.
Cyt.:" Ksiądz, który żyje w luksusach, jest celebrytą i do tego szyje sutanny u najlepszego krawca we Włoszech.....".- Jakie jeszcze jesteś w stanie powtórzyć bzdury broniąc wtopy LV?
nabi
nabi 15.04.2014, 23:26
Hmm... Ciekawe posunięcie. Popieram w 100 procentach Las Vegas. Tu nie chodzi o wiarę w Boga Adamka, tu chodzi o kwestię zasad. Tomek nie poinformował swoich notabene pracodawców o takim kroku. Poglądy polityczne jak i polityka to kruchy lód i pani prezes dobrze sobie zdaje z tego sprawę, dlatego to oświadczenie. Firma nie może być polityczna, bo straci część klientów. A właśnie przez to, że Adamek stał się ,, politykiem ", firma Las Vegas byłaby odbierana jako firma o poglądach Tomka. Dziwne to, no ale niestety w Polsce to tak działa. To jak z tą socjotechniką, dużo osób wie o co chodzi ale i tak sie łapie. A oświadczenie to nic innego jak dmuchanie na zimne. Sam prowadząc firmę zrobiłbym to samo. Szum medialny niestety zrobił się, bo Adamek to bardzo medialna osoba i taka rzecz nie przeszłaby bez echa. Ak o Rydzyku dużo można pisać ale skupię się na 2 aspektach. Pycha : założenia wiary katolickiej przewidują 7 grzechów głównych. Ksiądz, który żyje w luksusach, jest celebrytą i do tego szyje sutanny u najlepszego krawca we Włoszech, gdzie jedna szata kosztuje tyle ile normalnego polaka roczna pensja, chyba jest pyszny i łamie kodeks swojej wiary. Ok złamanie 10 przykazań też znajdziemy. Bo kasę i medialność ceni wyżej niż Boga, któremu składał przysięgę. Czyli nie będziesz miał innych Bogów nade mną. Dorobkiewicz, jak najbardziej, nie wiadomo jaki jest dokładnie jego majątek, ale nie każdy może pozwolić sobie na kupno Maybacha. Tak, tak on nie kłamie on używa socjotechnik, do wyłudzania pieniędzy w imię wiary. Koleś to nic innego jak maszynka do zarabiania pieniędzy. No ale cóż, czysty jest jak łza i nie wiadomo dlaczego gościa się czepiają.
AK-47
AK-47 16.04.2014, 11:27
Moim zdaniem przeholowali. Jako firma której zależy na wizerunku powinni zachować się dyskretniej.
Cyt.:" Firma nie może być polityczna, bo straci część klientów"- Nie może być?...a właśnie się zrobiła. Co z klientami o poglądach zbliżonych do poglądów Adamka? Z nimi też firma nie chce się utożsamiać?
Cyt.:" firma Las Vegas byłaby odbierana jako firma o poglądach Tomka" - Aby temu zapobiec niekoniecznie był potrzebny taki szum medialny a teraz wygląda to na zemstę na Adamku. Siłą rzeczy wspomniana firma zaangażowała się po jednej stronie konfliktu politycznego. W świat poszedł przekaz o odsuwaniu się od Niego sponsorów bo reprezentuje katolskie poglądy. Sprawa do wykorzystania w nadchodzących wyborach.
Możesz mi przybliżyć o którym księdzu piszesz: " Ksiądz, który żyje w luksusach, jest celebrytą i do tego szyje sutanny u najlepszego krawca we Włoszech"?
Pięknie piszesz o socjotechnice i jak to inni się na nią niestety łapią a nie zauważyłeś, że sam padłeś jej ofiarą.
Cyt.:" nie wiadomo jaki jest dokładnie jego majątek, ale nie każdy może pozwolić sobie na kupno Maybacha. "- z tego zdania może wynikać to, że przynajmniej wiemy iż posiada Maybacha co zapewne byłoby sumą pokaźną jak na zakonnika gdyby.... było prawdą! Sprawa Maybacha to typowa "wrzutka" dziennikarska. W necie są artykuły to opisujące więc daruję sobie wyjaśnianie tej sprawy.
CYT.:" on nie kłamie on używa socjotechnik, do wyłudzania pieniędzy w imię wiary" - Z tym wyłudzaniem w imię wiary to znowu przeholowałeś. Zbierając pieniądze na TV TRWAM czy Radio jasno mówi o tym, że pieniądze te ( datki dobrowolne) przeznaczone są na media katolickie i nie wmawia ludziom, że od tego zależy ich zbawienie.Przeczytaj uważnie wpis nr 6.
Cyt.:" Koleś to nic innego jak maszynka do zarabiania pieniędzy" - pomijając lekceważący ton powiem tak: masz rację! Robi to w zbożnym celu bo dlaczego niby katolicy nie mieli by mieć swojej telewizji czy radia?
Rydzyk stworzył koncern medialny z niczego. Stworzył jedną z najnowocześniejszych telewizji na polskim rynku. Dotarł ze swoim przekazem do wielomilionowej rzeszy widzów i słuchaczy...a Ty piszesz, że nie wiadomo dlaczego gościa się czepiają???
AK-47
AK-47 15.04.2014, 21:36
Moi drodzy, przykład Adamka nie jest pierwszym i zapewne nie ostatnim gdzie sportowiec przechodzi do polityki. Nie jest jedynym który był sponsorowany.
Ale wskażcie mi proszę firmę która postąpiła by podobnie w stosunku do swojego sponsorowanego sportowca. Która z firm rezygnując ze współpracy ze sponsorowanym robiła taki szum medialny? O co tu chodzi? Czy powodem są jego poglądy i odwoływanie się do Boga? Przecież współpraca trwała latami więc może wystarczyło sobie podziękować podać rękę i zakończyć współpracę? Tak zwyczajnie. Po gentelmeńsku.
Myślę, że pijarowcy firmy powinni zacząć się czerwienić ze wstydu.....
Kliczko
Kliczko 16.04.2014, 08:52
Zapewne tak by było jakby Adamek poinformował LV osobiście a nie przez media się dowiedzieli no to odpowiedzieli nokautującym prawym prostym Adamkowi.
AK-47
AK-47 16.04.2014, 11:33
Czy firma LV miała podpisany kontrakt z Adamkiem na wyłączność? Czy mieli zagwarantowane w tym kontrakcie to, że prywatne decyzje będzie On konsultował z LV?
Kliczko
Kliczko 17.04.2014, 10:49
Zapewne nie mieli ale przy podpisywaniu kontraktu LV zaczeło sponsorować sportowca[boksera] a nie polityka jeżeli chciał zostać politykiem to powinien spotkać się z włodarzami LV i zapytać czy to im nie przeszkadza,z drugiej strony myślę że jakby LV rozwiązał kontrakt z Adamkiem i bokser dowiedział się o tym z mediów może nie było by wielkiego szumu medialnego ale miałby żal że tak postąpiono ,jak kiedyś z Castelanim postąpił PZPS.
AK-47
AK-47 17.04.2014, 20:27
Tylko, że odwołali się jednoznacznie do jego poglądów. Mogli to załatwić bez rozgłosu? Takie sprawy załatwia się w zaciszu gabinetów w obecności zainteresowanych stron bez udziału dziennikarzy.
Pozostaje pytanie czy mieli z Nim kontrakt na wyłączność? Adamek nie miał innych sponsorów?
I małe wyjaśnienie dla tego gościa z pod numeru 29:
LV był pracodawcą Adamka?
A w jakim charakterze był tam zatrudniony?
Magazynier?
Cieć?
Fordanser?
Firma miała prawo tak postąpić tzn. rozwiązać kontrakt z Adamkiem kontrowersje budzi jedynie forma. Firma działająca z takim rozmachem a wyszła słoma z butów? Być może Adamek nie zachował się fair ale to nie jest usprawiedliwienie. Słuchając jego wypowiedzi w TV nie zauważyłem jakichkolwiek aluzji pod adresem LV czy też innych sponsorów. Na osobiste wycieczki ( przykro to mówić bo to w końcu lokalna firma ) pozwolił sobie LV.
Taki komunikat mógłby brzmieć:
"Firma LV z przykrością informuje o zakończeniu współpracy z T. Adamkiem.
Powodem zakończenia współpracy jest fakt zakończenia kariery sportowej i przejścia do polityki co wyklucza dalszą współpracę z przyczyn oczywistych.
Firma LV nie utożsamia się z żadną opcją polityczną jednak z uwagi na okres kilkuletniej owocnej współpracy z T. Adamkiem składa mu podziękowania za czas tej współpracy życząc jednocześnie powodzenia w jego nowej działalności."
Lub coś w tym rodzaju.....
Kliczko
Kliczko 17.04.2014, 21:27
Może i był zatrudniony w LV jako cieć ale żeby mieć pewność musiałby potwierdzić to prezes LV.Wszyscy wiemy ze był twarzą na produktach tej firmy i otrzymywał zapewne nie małe profity finansowe, jeżeli tak było to moim zdaniem powiniem skontakować sie z LV i powiedzieć jaka jest jego koncepcja na dalsze życie już poza boksem.
Jimmy
Jimmy 15.04.2014, 21:49
Wątpię żeby jego odwoływanie się do Boga miało tu coś do rzeczy skoro do tej pory firmie nie przeszkadzało.
AK-47
AK-47 15.04.2014, 22:11
To tym bardziej dziwić może treść komunikatu. Jest jednoznaczny i prowokujący zarazem.
Być może to wpadka pijarowców lub kogoś od reklamy ale jeśli tak jest to oznaczałoby brak profesjonalizmu.
m&m
m&m 15.04.2014, 18:46
Po prostu kariera bokserska mu sie nieco podlamala, wiec po co komu taki gosc w reklamie. Rozpoczecie kariery politycznej, a raczej kiepski styl, w jakim ja zaczal, byly pewnie gwozdziem do trumny.
Qbengrimm
Qbengrimm 15.04.2014, 17:51
Adamek bierze przykład z Kliczków, tylko nieco w złej dziedzinie...
lolek
lolek 15.04.2014, 14:16
ciekawe ile miesięcy uczył się na pamięć tego zdania o rodzinie... które ciągle powtarza, podobno z Ziobro kuł całe noce
Vian
Vian 15.04.2014, 11:11
Z miłą chęcią zostanę twarzą Las Vegas :)
gawor
gawor 15.04.2014, 10:37
Brawo Las Vegas...słuszna decyzja
.
taki tam
taki tam 15.04.2014, 10:13
Brawo właściciele Firmy. Z osobami takimi to się nie współpracuje, a w dodatku nie płaci się pewnie dużej kasy za politykierstwo i obnoszenie się ze swoim katolicyzmem. Wiara to indywidualna sprawa człowieka, a obnoszenie się z nią na pokaz ośmiesza taką osobę. A z ośmieszonymi kto chce rozmawiać tym bardziej , że jak jest to worek do mocnego obijania przez Kliczkę
AK-47
AK-47 15.04.2014, 11:21
Adamek wcale nie obnosił się ze swoim katolicyzmem.
A w ogóle co według Ciebie jest tym obnoszeniem się i dlaczego z takimi osobami ma się nie współpracować? Popatrz na innych sportowców. Zdobędą bramkę, punkt, wyjdą obronną ręką z trudnej sytuacji i nie jednokrotnie czynią znak krzyża (żegnają się) i co? W takiej sytuacji też należałoby zerwać kontrakt sponsorski?
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim 15.04.2014, 08:51
Dobry krok. A na skandal zakrawa to, że sponsorzy o działaniach Adamka dowiedzieli się ze środków masowego przekazu, a nie od osoby, która przez lata brała, niemałe, profity.
AK-47
AK-47 15.04.2014, 11:12
Jakich działań? Adamek reklamował firmę jako sportowiec więc mając zamiar zakończyć karierę rację bytu traciła umowa o reklamie przez Niego firmy. To oczywiste.
PS.
Wymieniona firma była jedynym sponsorem Adamka?
Witalij
Witalij 14.04.2014, 23:59
Popieram LV w 100% Panie ADAMEK BÓJ SIE PAN BOGA!!! otrząśnij się chłopie!
Mary
Mary 14.04.2014, 23:04
AK-47 co ma piernik do wiatraka? Myślisz że Las Vegasom przeszkadzała jego wiara i poglądy? śmieszne.
ja też wierze w Boga, a nie znoszę rydzyka, to kłamca, dorobkiewicz i człowiek z pychą.
Poza tym Adamek nie nadaje się do Polityki, tam trzeba mądrych, światłych, wykształconych ludzi, których niestety w obecnej polityce brak...A on tylko biję po mordzie i niech sobie będzie dobry w tym co robi i nie zajmuje się czymś o czym nie ma pojęcia.
AK-47
AK-47 15.04.2014, 11:06
Ty myślisz trochę czy klepiesz paluszkami w klawiaturę bez połączenia z rozumem?
Przecież Adamek tak nagle nie zmienił poglądów. Zawsze był wierzący.Wtedy nie wzbudzało to niechęci sponsora.
Co do Rydzyka. Możesz podać przykłady kłamstw jakich się dopuścił, na czym polega jego dorobkiewiczostwo (wysokość majątku), przykłady jego pychy?
Mój wpis nie oceniał kwalifikacji Adamka do polityki.To zupełnie inna sprawa.
14.04.2014, 23:17
Podobnie jak Walter z TVN, Solorz z Polsatu :) - oni też ciągną kasę od innych, tylko że używają do tego różnego rodzaju sochotechnik pt: X factor czyli zagłosuj na Waldka - śpiewaka z Lotnej Wólki, albo Mam Talent czyli wyślij sms na Heńka co zjada 5 kebabów w minutę. Wiesz ile zarabiają takie programy: około 400 000 złotych z jeden odcinek :D - interes życia, dlatego co rusz powstają nowe :D . Ja do Rydzyka nic nie mam. Nie ściemna prosi o wsparcie na Radio, TV i też używa do tego socjotechniki. Jest znakomitym biznesmenem jak Walter i Solorz. Jedyne co go różni to że jest księdzem, a tamci nie. Wszystkie te typy są jednak takie same.
14.04.2014, 23:01
Trzeba pamiętać, że bokser chciał startować z lepszej listy - PiSowej - ale go nie chciano, bo jednym słowem: celebryta (takie było oficjalne stanowisko: poważni luzie do poważnych wyborów, nie sportowcy, nie celebryci) :)
AK-47
AK-47 14.04.2014, 22:51
A przez tyle lat się utożsamiali? Jakoś im to nie przeszkadzało? Przecież znali jego poglądy nie od dziś. Adamek nigdy się z nimi nie krył. Przecież to góral. Niejednokrotnie mówił o Bogu.
A może chcą na tym coś ugrać? Przecież wiadomo,że po zakończeniu kariery lub ewentualnym wejściu do parlamentu sam by zrezygnował z reklamy.
Mało elegancki styl zakończenia współpracy bądź co bądź kilkuletniej.Takie rzeczy załatwia się dyskretnie, bez rozgłosu, z szacunkiem dziękuje się za współpracę bez zbędnych i całkowicie niepotrzebnych komentarzy. Oczywiście jeśli mówimy o ludziach z angielska zwanych gentelmenami.....
cygaro
cygaro 14.04.2014, 22:43
Skończy się na tym, że Adamek oprócz szacunku straci jeszcze źródło utrzymania bo na miejsce w PE i tak nie ma co liczyć, a najlepiej wyjdzie na tym Ziobro.W boksie nie potrzeba za dużo myśleć, w polityce i biznesie niestety tak. To przerosło Pana Adamka, albo po prostu za bardzo uwierzył w swojego guru.
Mary_Lu
Mary_Lu 14.04.2014, 22:33
i dobrze ! zachciało mu się polityki....śmieszne......ma

Pozostałe