Olimpiada O Polskim Przemyśle Zbrojeniowym.

  • 13.04.2018, 17:54
Olimpiada O Polskim Przemyśle Zbrojeniowym.
Kadeci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają wszystkich uczniów, których szkoły współpracują z Akademią Sztuki Wojennej do udziału w zorganizowanej przez Koło Naukowe Polskiego Przemysłu Zbrojeniowego Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie OLIMPIADZIE WIEDZY O POLSKIM PRZEMYŚLE ZBROJENIOWYM.

Olimpiada ta organizowana jest we współpracy z Polską Grupą Zbrojeniową SA. Udział w tym konkursie ma na celu poszerzenie i rozpowszechnienie wiedzy o polskim przemyśle zbrojeniowym. Konkurs składa się z dwóch etapów.

Na etap pierwszy składają się 3 kategorie:

1. Pisane Piórem (esej),

2. Nagraj mnie (wideo),

3. Narysuj mnie (plakat).

Uczeń, działając w zgodzie z regulaminem olimpiady, ma za zadanie wykonać pracę w podanej wyżej kategorii. Autorzy najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do etapu drugiego (finał), który polega na rozwiązaniu testu z wiedzy o polskim przemyśle zbrojeniowym. Finał odbędzie się 25 maja na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.  Dla finalistów I, jak i II etapu, organizatorzy przygotowali specjalne nagrody ufundowane przez Akademię Sztuki Wojennej oraz Polską Grupę Zbrojeniową SA.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe