Przegląd ligowy sportów drużynowych vol.2

  • 20.03.2014, 00:42
  • bartek28tm
Przegląd ligowy sportów drużynowych vol.2
Zapraszamy na drugą część przeglądu ligowego w sportach drużynowych

Piłka ręczna:

Młodzicy klubu UKS Victoria bardzo dobrze sobie radzą w grupie mistrzowskiej rozgrywek wojewódzkich. Nasz pierwszy przegląd zakończyliśmy na trzeciej kolejce ligowej. Czwartym spotkaniem w tej fazie rozgrywek była potyczka z WKS Wieluń. Tomaszowski zespół spisał się znakomicie i na własnym parkiecie wygrał swoje trzecie spotkanie w sezonie 21:15. Piąta gra to mecz na szczycie i potyczka z pierwszym zespołem Anilany Łódź. Tomaszowianom niewiele zabrakło do zwycięstwa. Młodzi zczypiorniści przegrali na parkiecie w Łodzi 19:21. 16 marca nasi chłopcy odnieśli zwycięstwo numer cztery w sezonie wygrywając w Poddębicach z miejscowym TROPS 17:24.

 

UKS Victoria z bilansem 4 zwycięstw i dwóch porażek zajmuje obecnie drugie miejsce w grupe. Prowadzi Anilana Łódź, która ma punkt przewagi nad naszym zespołem.

 

Świetnie radzą sobie także nasze dziewczęta w lidze młodziczek, które z 7 zwycięstwami w 7 meczach prowadza w swojej klasie rozgrywkowej. W marcu dziewczęta rozegrały dopiero jeden mecz, jednak okraszony wysokim zwycięstwem nad MKS Piotcovia Piotrków Trybunalski 21:10.

 

Koszykówka:

Ze zmiennym szczęściem w rozgrywkach wojewódzkich radzą sobie koszykarki IUKS Lider. Zespółi w marcu rozegrały dotychczas jedno spotkanie. Koszykarki Sławomira Żegoty wygrały z rezerwami UKS Basket Aleksandrów Łódzki 65:54. W tabeli finałowej "B" tomaszowianki z bilansem 3 zwycięstw i 4 porażek zajmują trzecie miejsce w gronie pięciu zespołów.

 

Siatkówka:

Dziewczęta z klubu MUKS Dargfil nie zakwalifikowały się do półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Nasze dziewzęta w dwóch pierwszych spotkaniach turnieju zanotowały dwie wygrane. O wynikach ćwierćfinału zadecydował jednak mecz numer trzy z zespołem MKS Zorza Wodzisław Śląski. Niestety nasze zawodniczki przegrały 1:2 i do turnieju półfinałowego awansowały zespół z Wodzisławia Śląskiego, oraz Gwardi Wrocław.

 

Piłka nożna:

 

W najbliższy weekend rozgrywki wznawia piotrkowska Klasa Okręgowa. Kawaleria swój pierwszy mecz rozegra na własnym obiekcie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie wicelider Polonia Piotrków Trybunalski. Początek meczu sobota (22.03) godzina 15.

 

Łatwiejsze zadanie czeka zespół z Lubochii, który podejmować będzie ostatni zespół ligi Grabkę Grabica. Ten mecz takze w sobotę o 15 w Lubochni.

 

29 marca rozpcznie się runda rewanżowa rozgrywek wojewódzkich w Lidze Juniorów Starszych z udziałem piłakrzy Lechii. Nasi chłopcy na stadionie OSiR o godzinie 11 zmierzą się z łódzkim Widzewem, który zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

 

Swoje rozgrywki wznawia także klasa Michałowicz. Chłopcy z Kawalerii w sobotę 22 marca pojadą do Mierzyna na mecz z liderem. Początek gry - sobota godzina 11.

 

bartek28tm
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe