STAND-UP COMEDY SHOW: TRASA PIĘCIU MAJKÓW

  • 11.04.2018, 12:07
STAND-UP COMEDY SHOW: TRASA PIĘCIU MAJKÓW
Komicy ruszają w trasę! #TRASA5MAJKÓW to występy pięciu wyjątkowo różnorodnych stand-uperów. Zapewnią Wam wieczór pełen mocnych tekstów, barwnych postaci i historii, za którymi będziecie tęsknili jak za swoimi!

Jednym z miast na trasie jest Tomaszów Mazowiecki, występ odbędzie się 18 kwietnia 2018 w Ęklawa – klub kultura kawa, godz. 19:00. Skład występujących to: Patryk Czebańczuk, Janek Wolańczyk, Paweł Reszela, Maciej Brudzewski i Wojtek Pięta.

 

Bilety do kupienia online:

https://standupbilety.pl/event/49_tomaszow-maz-trasa-5-majkow#buyTicket

oraz w lokalu.

 

Wstęp dla osób +18

------------------------------------------------------------------------------------------

Stand-up No Limits to projekt scen oferujący najwyższy poziom organizowanych cyklicznie wydarzeń w stylu Stand-up Comedy Show! Organizujemy wydarzenia komediowe w całej Polsce.

 

O ARTYSTACH:

 

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

 

Maciej Brudzewski Stand-Up Inferno - wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej "motorówkę". Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

 

Patryk Czebańczuk - komik z miasta Łodzi. Na scenie od 2012r. Uczestnik wielu roastów, w telewizji też był. To ważne. Charyzmatyczny pewny siebie stand-up'er. Komentator życia, głównie swojego. W jego stand-up'ach, ach! znajdują się trafne obserwacje, historie, są też żarty.

 

Janek Wolańczyk - Stand-Up - je je je jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię.

 

Wojtek Pięta - wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.


------------------------------------------------------------------------------------------
W skrócie

KIEDY: 18.04.2018

GDZIE: Ęklawa – klub kultura kawa, ul. Barlickiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

START godz. 19:00

BILETY: w przedsprzedaży 30zł / w dzień wydarzenia 40 zł - dostępne online; oraz w lokalu;
https://standupbilety.pl/event/49_tomaszow-maz-trasa-5-majkow#buyTicket

LINK do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/716439008744759/

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe