Włamał się do samochodu i ukradł radio. Został zatrzymany

  • 10.04.2018, 09:15
  • Komenda Powiatowa Policji
Włamał się do samochodu i ukradł radio. Został zatrzymany
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży samochodowych radioodbiorników. Sprawca wpadł chwilę po tym jak włamał się do audi przy ulicy Dzieci Polskich. Skradzione radia odzyskano.

 

 

9 kwietnia kilka minut przed godziną 1:00, dyżurny policji otrzymał informację że ktoś w zaparkowanych autach wybija szyby. Policjanci z Ogniwa Wywiadowczego zauważyli mężczyznę, który miał założone rękawiczki i niósł 3 radioodtwarzacze. Podejrzany kiedy zauważył policjantów wyrzucił łup i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 24-letniego sprawcę przewieziono do Komendy Policji. Według policyjnych ustaleń wybił szyby w 6 autach, a z 4 ukradł radioodtwarzacze. Wartość strat jest w trakcie ustalania, radia które kradł złodziej były o wartości od 100 do 200 złotych, natomiast szyby i inne uszkodzenia powstałe w autach oscylują już na wyższą kwotę.

 

24-latek w chwili zatrzymania był pijany miał 2 promile. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, grozi mu do 10 lat więzienia, był w przeszłości notowany.

Komenda Powiatowa Policji
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe