"Elvis" z Tomaszowa zginął w wypadku samochodowym

  • 14.02.2014, 23:23
  • Antoni Malewski
"Elvis" z Tomaszowa zginął w wypadku samochodowym
AREK „ELVIS” MILCZAREK NIE ŻYJE – tę tragicznie smutną informację otrzymałem dziś przed południem od mojej bratowej Marysi – „Antek chciałem ci przekazać smutą wiadomość. We wtorek (11 lutego) w wypadku samochodowym pod Kielcami zginął Arek Milczarek, syn mojej koleżanki z pracy, który w Twoich Herosach Rock’n’Rolla odtwarzał postać Elvisa Presleya i śpiewał jego piosenki”.

 

Wiadomość ta, jak grom z jasnego nieba powaliła mnie na kolana. O ironio, mniej więcej godzinę przed tą informacją rozmawiałem z Mariuszem Zygmuntem, kierownikiem kina „Włókniarz” o ewentualnym wynajmie Sali kinowej na spotkanie mojego cyklu „Herosi” na okoliczność 80 urodzin Elvisa (8 stycznia 2015 roku), z uwzględnieniem występu Arkadiusza. Przy każdym spotkaniu z Arkiem na skypie rozmawialiśmy o moim pomyśle. Tomaszowski Elvis Presley mieszkający aktualnie w Londynie, obiecał przygotować na szczególne urodziny króla rock’n’rolla jego nowe covery.

 

Arkowi Milczarkowi poświęciłem na portalu nasz tomaszow 47 felieton Subiektywnej Historii Rock’n’Rolla w Tomaszowie Mazowieckim. Przypomnę wszystkim czytającym moje felietony, uczestnikom spotkań muzycznych z jego udziałem, że Arek organizowanych przeze mnie spotkaniach, wystąpił dwukrotnie przy wypełnionych po brzegi Galerii ARKADY i raz na scenie kina Włókniarz (wraz z Markiem Zarzykiem Zarzyckim), na koncercie z organizowanym dla dinozaurów tworzących podwaliny rock’n’rolla w mieście pt „Spotkania po latach”.

 

Arku drogi przyjacielu, nigdy nie zapomnę Twych recitali i tego co zrobiłeś dla mieszkańców naszego miasta, dla mnie, dla pamięci o Elvisie Presleyu. Pokój TWOJEJ duszy

                                                                                                                             

Pogrzeb odbędzie się w sobotę (15 lutego) o godzinie 11.00 na cmentarzu przy ulicy Dąbrowskiej.

 

 

Antoni Malewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ankap
ankap 17.02.2014, 12:16
Żal,że odszedł!Dobrze,że BYŁ.
Dany
Dany 14.02.2014, 16:12
T woja śmierć zaskoczyła nas i zabolała nasze serca jednak Twój głosi wykonanie pozostanie w pamięci na zawsze . Elvis still life !
dr Forester
dr Forester 14.02.2014, 09:49
(_í_) Odpoczywaj w Pokoju (_í_)
nikifor
nikifor 14.02.2014, 13:59
te Twoje "znicze" wyglądają jak dupeczki... pomódl się lepiej
dr Forester
dr Forester 16.02.2014, 09:50
a Twój komentarz jest nie na miejscu... za dużo ekranu za mało świeżego powietrza!
jank
jank 14.02.2014, 09:05
Składam szczere wyrazy współczucia, będę na pogrzebie.
Jestem sąsiadem Mamy Pana Arkadiusza, z Panem Arkadiuszem pracowałem w przeszłości wspólnie kilka lat na jednej z kieleckich uczelni.

Pozostałe