Przegląd ligowy sportów drużynowych

  • 13.02.2014, 22:18
  • bartek28tm
Przegląd ligowy sportów drużynowych
Zapraszamy na pierwszy przegląd ligowy sportów drużynowych.

PIŁKA RĘCZNA:

Piętnastego lutego piłkarze ręczni klubu UKS Victoria występujący na codzień w Lidze Juniorów Młodszych województwa łódzkiego pojadą do Poddębic na mecz z Uczniowskim Klubem Sportowym Trops. Nasz zespół po dziewięciu kolejkach z dorobkiem 14 punktów (7zwycięstw; 2 porażki) zajmuje trzecie miejsce w lidze. W tabeli prowadzi UKS Anilana Łódź. Tomaszowianie mają jednak mają rozegrane o dwa pojedynki mniej, aniżeli zespół lidera.

 

W lidze młodzików szczypiorniści UKS Victoria rozpoczynają batalię w grupie mistrzowskiej. Pierwsze spotkanie, którego przeciwnikiem będzie CHKS Łódź odbędzie się 16 lutego w hali "Balonówka". Początek godzina 11. Victoria jako niepokonana w 10 spotkaniach drużyna jest faworytem w tych rozgrywkach. Znaczniej słabiej spisuje się nasza drużyna, która w grupie B z bilansem jednego zwycięstwa i dziewięciu porązek zajęła ostatnie miejsce.

 

Sukcesy odnoszą takżę nasze młodziutkie szczypiornistki. Pierwszą rundę ligi młodziczek zespół piłkarki ręczne UKS Victoria zakończyły pierwszym miejscem i awansem do grupy mistrzowskiej.

 

SIATKÓWKA:

W półfinałowych zmaganiach Grupy B Ligi Juniorów, trzecie miejsce zajęli siatkarze KS Lechia i odpadli z dalszej rywalizacji.

 

Do półfinałów w Lidze Juniorek awansowały siatkarki MUKS Dargfil. Tomaszowianki w rozgrywkach grupy A odniosły dwa zwycięstwa i przegrały jedno spotkanie.

 

W Lidze Kadetów wystąpiły dwa zespoły Lechii. W szóstym turnieju zasadniczym zespół Lechii w grupie A zajął oczwarte miejsce. W grupe B ostatnie miejsce zajął drugi zespół KS Lechia.

 

W Lidze Kadetek reprezentują nas dwa zespoły MUKS Dargfil. W w szóstym turnieju grupy A nasze dziewczęta zajęły czwarte, ostatnie miejsce. W grupie C drugi zespół Dargfila był trzeci.

 

KOSZYKÓWKA:

Koszykarki IUKS Lider obecnie występują w wojewódzkiej lidze kobiet do lat 16. Nasze zawodniczki zajmują trzecie miejsce w finałach grupy B. Najbliższy swój mecz rozegrają 22 lutego z rezezerwami ŁKS KK Łódź.

 

 

bartek28tm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe