Debata w Czerniewicach

  • 9.04.2018, 14:08
  • Krzysztof Chmielewski
Debata w Czerniewicach
4 kwietnia 2018 roku w Czerniewicach w GOK policjanci zorganizowali otwartą debatę społeczną. Głównym celem debaty były rozmowy z mieszkańcami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman, Komendant Komisariatu w Czerniewicach nadkom. Krzysztof Ludwiczak, Wójt Gminy Czerniewice Andrzej Bednarek, przedstawiciele Klubu Seniora, sołtysi oraz mieszkańcy gminy.

 

 

Celem spotkania było zaktywizowanie miejscowej społeczności do współpracy z instytucjami działającymi na rzecz bezpieczeństwa w procesie budowania lokalnego systemu bezpieczeństwa. Prelegentami byli dzielnicowi z podległego terenu st. sierż. Bartłomiej Gust i st. sierż. Krystian Pancer, przedstawiciele KRUS Agnieszka Badowska i Anna Gawarzyńska, Dowóca JRG PSP mł. bryg. Tomasz Stanisławski i Powiatowy Rzecznik Konsumenta Agnieszka Drzewoska.

 

Ważnym dla mieszkańców elementem debaty była osobista możliwość porozmawiania z Komendantem Powiatowym Policji oraz funkcjonariuszami i organizatorami spotkania. Cieszyło się to wielkim zainteresowaniem i niewątpliwe przyczyniło się do zacieśnienia współpracy z mieszkańcami Czerniewic.

Krzysztof Chmielewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe