Tomaszowscy policjanci na Targach Pracy i Edukacji

  • 9.04.2018, 14:04
  • Komenda Powiatowa Policji
Tomaszowscy policjanci na Targach Pracy i Edukacji
Jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? Na te i wiele innych pytań 6 kwietnia 2018 roku podczas targów pracy i edukacji odpowiadali tomaszowscy funkcjonariusze.

 

Celem targów było przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy. Tego typu przedsięwzięcia dają możliwość spotkania z przyszłymi pracodawcami oraz zapoznania się z konkretną branżą. Wśród różnego rodzaju firm i instytucji, nie zabrakło także tomaszowskich policjantów, którzy przygotowali swoje stoisko informacyjne.

 


Zainteresowani służbą w Policji byli przede wszystkim młodzi ludzie, którzy swoją przyszłość i karierę zawodową wiążą właśnie z mundurem. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla zainteresowanych.

 


Uczestnicy targów pracy mogli dowiedzieć się między innymi, jakie warunki musi spełniać kandydat do służby oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Policjanci wyświetlili także film instruktażowy pokazujący, jak wygląda test sprawności fizycznej.
 
 

Komenda Powiatowa Policji

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ccc
Ccc 11.04.2018, 13:47
Sweet focie.

Pozostałe