Wspieramy budowę hospicjum - przekaż 1% podatku

  • 5.04.2018, 08:40
Wspieramy budowę hospicjum - przekaż 1% podatku
Kontynuujemy akcje wspierania inicjatywy ks. Grzegorza Chirka, mającej na celu budowę w Tomaszowie hospicjum stacjonarnego. Dzisiaj kolejne dwie szacowne osoby zachęcają do wpłat na konto fundacji "Dwa Skrzydła". Liczy się realna potrzeba. O wsparcie apelowali już Marcin Witko i Mirosław Kukliński, Barbara Klatka i Bartłomiej Matysiak. Dzisiaj Marta Goździk, dyrektor Ośrodka Rebilitacji Dzieci Niepełnosprawnych oraz Mirosław Banasiak z Komisji Zdrowia Rady Powiatu Tomaszowskiego. Już wkrótce kolejne osoby deklarujące pomoc i wsparcie. Przypominamy też, że przedsiębiorcy, którzy zadeklarują przekazanie 1% procenta swojego podatku na cel budowy hospicjum mają u nas gwarantowany bezpłatny pakiet reklamowy na pół roku.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 5.04.2018, 10:05
Wybudujmy hospicjum. Brawo. Tylko kto później to hospicjum utrzymywać będzie ? Miasto? Powiat ? Ministerstwo zdrowia ? A może znów obywatele z jałmużny. Rząd zabiera pieniądze dla srarszych i na hospicja - więc pytam się kto ???
Olo
Olo 5.04.2018, 12:53
NFZ zapewne jak już pytasz. Mnie bardziej interesuje kto i za ile będzie tym zarządzał, ale mam nadzieję i wiarę w ks. Grzegorzu, że non profit i nikt nie będzie na tym zarabiał, po prostu pracował i tyle.

Pozostałe