Bitwa o wszystko

  • 4.04.2018, 22:24
Bitwa o wszystko
Zapraszamy na trzeci mecz finałowy o mistrzostwo I Ligi pomiędzy KS Lechia Tomaszów a AZS Częstochowa: sobota, godz. 17.00, hala ZSP nr 2. Ewentualny mecz nr 4 odbędzie się w niedzielę, tj. 8.04 również o godz. 17.00 w hali ZSP nr 2. W przypadku wygranej KS Lechia przewidziane jest uroczyste wręczenie medali.

Informacje organizacyjne:


Sprzedaż biletów w dniu rozgrywania meczu od godz. 14.00. Wstęp do hali od godz. 15.30. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety. W celach organizacyjnych kupujący otrzymują bilet i opaskę na nadgarstek: 1 bilet = 1 opaska. Tylko osoba z założoną opaską zostanie wpuszczona do hali.


W wypadku rozegrania meczu nr 4 obowiązują te same przepisy organizacyjne. Cennik biletów na stronie kslechia.pl

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

J.P.
J.P. 5.04.2018, 15:44
Na potrzeby meczów można byłoby dostawić trybuny mobilne przy trzech ścianach hali.
kibic
kibic 5.04.2018, 16:34
Dostawienie trybun w Gastronomiku to pokażne koszta, stolarze muszą wykonać konstrukcję, podesty i foteliki a kto to sfinansuje?
marek
marek 6.04.2018, 10:17
a co chcialbys zeby spadla nam manna z nieba? A moze ty troche wrzucisz, i ja i inni!!!!!!!!!
Benek
Benek 5.04.2018, 13:26
A czy nasz Dworzec PKP przygotowany jest na przyjazd tysięcy fanów siatkówki z całej Polski? Bo jak narazie to nawet okienek kasowych nie ma a toalety w stanie jak za Uralem.
maniek
maniek 5.04.2018, 16:29
Taki Bełchatów nie ma dworca PKP.
J.P.
J.P. 5.04.2018, 15:36
Budynek dworca PKP nie jest własnością miasta.
Krzysiek M.
Krzysiek M. 5.04.2018, 14:12
Panie Benedykcie! miasto nie jest właścicielem czy administratorem Dworca PKP a Dworzec PKS jest w prywatnych rekach. Kibice jakoś tam dojadą bez paniki!
benio,
benio, 5.04.2018, 13:45
napisz do dyrekcji PKP bo to ich dzialka i ich wlasnosc!
kibic
kibic 5.04.2018, 10:38
A potem czekają nas baraże o PlusLigę ;-)
Sebastian
Sebastian 5.04.2018, 07:20
Planowany jest przyjazd ok. 3 tysięcy kibiców AZS Częstochowa, czy aby wystarczy biletów dla tomaszowskich kibiców?
gość
gość 5.04.2018, 13:18
Mamy Arenę Lodową którą można przerobić na czas meczu w siatkówkę i pomieści o wiele więcej kibiców. Takie Areny są wykorzystywane do innych celów poza lodowiskiem...
J.P.
J.P. 5.04.2018, 15:34
Brak wyobraźni.
Kibic
Kibic 5.04.2018, 13:38
W zasadzie ok. Ale akurat z Częstochowa byśmy stracili przewagę swojej sali. Siatkarze cały sezon grają w gastronomiku
marek
marek 5.04.2018, 08:28
wejdz na strone kslechia.pl
kp
kp 5.04.2018, 13:47
A co tam niby jest, bo informacji organizacyjnych o najbliższym meczu tam nie widzę?
marek
marek 6.04.2018, 10:15
a co bys chcial jest informacja o kupnie biletow i o ktorej mozna wejsc na sale , co bys chcial wiecej? Jesli nie ma na ks lechia.pl to wejdz na strone facebook
marek