Pomóżmy Amelce

  • 31.03.2018, 19:23
Pomóżmy Amelce
Zachęcamyt do wsparcia Amelki Kozar w walce ze straszną i ciężką chorobą. Siedmioletnia dziewczynka zmaga się z nowotworem mózgu.

O to krótka historia dzielnej Amelki:

Mam na imię Amelka i mam 7 lat. Nie jestem zwyczajną dziewczynką. To znaczy robię zwyczajne rzeczy jeżdżę na rowerze, łyżwach, rolkach, skaczę na trampolinie. Ale najbardziej lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę i bawić się z chłopakami z mojej klasy. Moim idolem jest Robert Lewandowski. Amelka uczennica klasy 1a, koleżeńska, ambitna i mądra. Dziewczynka o niezwykłych zainteresowaniach, jak na filigranową śliczną blondyneczkę o wyrazistym spojrzeniu. Jej pasją jest piłka nożna, co sprawia, że jest niezwykłą postacią w klasie.

 

6 marca zadzwoniła mama Amelki i powiedziała :
“Amelka ma guza mózgu”. Zapadła cisza i wiele pytań pojawiło się w głowie: Ale jak?, Dlaczego?, Jak to możliwe?…
I nagle zrobiło się smutno bez Amelki w klasie.

 

To wszystko co spotkało Amelkę i mnie jest jak koszmarny sen który trwa nadal. Dzień 6 marca 2018 roku. w którym usłyszałam diagnozę, że moje jedyne dziecko ma guza pnia mózgu nieoperacyjnego był dla mnie koszmarem. Krzyk, złość strach o życie Amelki i pytanie “dlaczego?”. Przecież ma dopiero 7 lat a przed nią tyle ciężkich chwil. Załamanie i niemoc odebrały mi siły. Moje myśli zaczęły coraz bardziej mi dokuczać. Ale pomyślałam nie poddam się. Zaczęłam myśleć pozytywnie, że to my wygramy tę walkę.

 

Zostałyśmy przyjęte do Szpitala Matki Polki w Łodzi. Ze szpitala Matki Polki, gdzie usłyszałam tę straszną diagnozę zostałyśmy przewiezione do Szpitala im. M. konopnickiej w Łodzi na oddział onkologii dziecięcej gdzie moje dziecko zaczęło chemioterapię. To początek walki o zdrowie i życie mojego jedynego dziecka. Walka jest ciężka i długa. Amelka walczy bardzo dzielnie a ja razem z nią. Wspiera nas cała rodzina, znajomi i ukochana szkoła mojej córeczki.

 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby walka którą toczymy zakończyła się zwycięsko. Prosimy o wsparcie finansowe by można podjąć walkę w tej ciężkiej chorobie i aby zebrane finanse pomogły w leczeniu i na zakup leków

 

Jeszcze raz bardzo prosimy o pomoc finansową i modlitwę za Amelkę oraz wszystkie chore dzieci.

 

Pomóc Amelii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1418 pomoc dla Amelii Kozar”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Amelia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1418 Help for Amelia Kozar”

Aby przekazać 1% podatku dla Amelii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1418 pomoc dla Amelii Kozar”

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe