Pirat w akcji

  • 14.11.2013, 10:28
  • Mariusz Strzępek
13 listopada o godzinie 12:30, w Będkowie na ulicy Parkowej doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 25 letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierując mercedesem sprinterem na prostym odcinku drogi potrącił przechodzącą przez jezdnię na przejściu dla pieszych 65-letnią kobietę. Jak ustalono kierujący pojazdem był trzeźwy, pokrzywdzona z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci z Tomaszowa wyjaśniają okoliczności które doprowadziły do tego wypadku drogowego.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lolka
lolka 16.11.2013, 12:21
@ Łuki: właśnie czemu taki tytuł? a może zastanówcie się, że kobitka nawet nie spojrzała czy coś jedzie tylko odwróciła na pięcie i wlazła prosto pod koła....choćby nie wiem jak wolno jechał i tak by ją trzepnął...pasy pasami ale nie zobwiązuje to pieszego do włażenia prosto pod auto. Żal jej ale chłopaka też bo teraz będzie miał przez taką nieuwagę same nieprzyjemności...i tytuł wygórowany.
czeslaw
czeslaw 16.11.2013, 01:20
no kierujący trzeźwy a potracona? czemu tego nigdy nie piszecie? `wydaje mi się ze w takiej informacji powinny być zawarte konkretne informacje dotyczące wszystkich uczestników zdarzenia. z tytułu wynika już na wstępie ze to kierowca jest winny a może to było wtargniecie?
Łuki
Łuki 14.11.2013, 12:34
Jestem ciekaw czemu akurat taki tytuł ?

Pozostałe