Młodzi przestępcy pod kluczem

  • 09.09.2013, 14:13
  • Mariusz Strzępek
Młodzi przestępcy pod kluczem
3 i 4 września 2013 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 18 i 19 lat podejrzewanych o dokonywanie szeregu włamań do domów jednorodzinnych na terenie Tomaszowa Maz. i okolic.

W toku podjętych czynności ustalono, że zatrzymani w okresie od czerwca do końca sierpnia bieżącego roku dokonali kilkunastu kradzieży z włamaniem.

 

Ich łupem były głównie biżuteria i pieniądze.

 

Podejrzanym przedstawiono łącznie 15 zarzutów.

 

Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.

 

6 września Sąd Rejonowy w Tomaszowie Maz. zastosował wobec trzech sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sprawa jest rozwojowa.

 

 

 

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

znajomy
znajomy 23.09.2013, 15:54
może nie miał kto ich tego nauczyc ? nie pomysleliscie o tym ze jednego tata nie zyje a drugiego siedzi w wiezieniu.. obaj nie mieli wczesniej łatwo w zyciu...
:((
:(( 18.09.2013, 22:07
Ludzie nie znacie ich wiec nie oceniajcie ich
a
a 17.09.2013, 18:42
Brawo ! :)
X
X 17.09.2013, 15:23
Oni mają jeszcze więcej na sumieniu, gówniarze wreszcie chociaż trochę dostaną za swoje :-)
ggość
ggość 15.09.2013, 00:53
Ale prawda ze wg niczego się nie nauczyl i tak każdy wie kto to zrobil , szkoda mi jego mamy co musi z nim mieć nie dość ze ma mała chorą siostre to takie problemy rodzinie sprawia . A Pur... To tylko efekt glupoty
o_O
o_O 14.09.2013, 15:33
Ty ze sobą zrób ten porządek i się zastanów nad tym co piszesz, myślisz, że kogoś obchodzi co go spotkało w życiu ? cwany jesteś bo go nie ma. to chyba nie jest Twoja sprawa czy wyciągnął z tego jakieś wnioski.. a od wymierzania sprawiedliwości jest w tej sprawie Sąd a nie Twoja osoba, więc zachowaj swoje pomysły dla siebie..
P>G
P>G 13.09.2013, 20:54
Nie wiem co to za mądra osoba napisała że są nie winni. ale jest pogienta zdrowo skoro sie przyznali to sa winni. Takie debile się nie naucza już niczego. Jeden z nich był już jedną nogą na tamtym swiecie poprzez takie zachowanie wdawanie się w szamrane topwarzystwo. Chłopaki z którymi pił wódke żywczem go podpalili i sam wyskoczył za okno całe szczęcie może i nie szczęście stracił przytomnosc i oni mysleli ze nie zyje. Ten o to osobnik miał poparzone prawie 60 % ciała i tak nic z tego nie wyciągnął... Takich na krzesło elektryczne albo dajcie ich w moje ręce ja juz bym z nimi porządek zrobił.
paździoch
paździoch 11.09.2013, 09:58
dzieciaczki co to im się wydawało, że są wielkimi mafiozami i zawojują świat, teraz będą wojować odbytem pod celą.
N
N 09.09.2013, 22:29
Patologia pelna. Czas gnic w wiezieniu za zlodziejstwo. Licze na sprawdliwy wymiar kary.
MArek
MArek 09.09.2013, 20:52
to żaden z nich na zdjęciu pozdrawiam.
marian
marian 09.09.2013, 22:00
Zdjęcie jest przykładowe i często wykorzystywane na portalu przy opisywaniu podobnych spraw 'yntelygencie' ;]
b
b 09.09.2013, 19:38
na tym zdjęciu to żaden z nich oni są niewinni
marian
marian 09.09.2013, 16:10
Brawo! Chwasty trzeba wyrywać jak najszybciej. Jednak system penitencjarny w PL pozostawia wiele do życzenia i raczej resocjalizacja nie przyniesie żądanych skutków. Najlepiej byłoby łapy poucinać.

Pozostałe