Ścieżka z przeszkodami

  • 26.03.2018, 08:40
Ścieżka z przeszkodami
Jadąc dzisiaj tj. 25.03. ścieżką rowerową do Spały natknąłem się na to "cudo". Robiąc fotkę widziałem, że osoby mijające mnie na rowerach pukają się w głowę. Pociąg przejeżdża tymi torami w kierunku Spały JEDEN RAZ W ROKU.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

varan
varan 27.03.2018, 12:25
Nadgorliwego idiotę który to wymyślił powinno się posadzić w budce droznika na tym przejeździe, aby 5-7 razy w roku opuścił i podniósł szlaban.
Silv
Silv 26.03.2018, 21:03
Widać Panie Mariuszu, że jak zwykle przeprowadził Pan wielkie śledztwo przed napisaniem artykułu..
Jeden z pierwszych linków w google :
http://www.powiat-tomaszowski....spale.html
Zawsze jest kilka połączeń może faktycznie nie jest to jakaś ogromna ilość ale w okresie wakacyjnym jednak kilka ich jedzie. Ponadto wielokrotnie wracają plany aby połączenia były w każdy weekend albo przynajmniej podczas jarmarków
Quick
Quick 26.03.2018, 19:22
A gdy przy skrzyżowaniu masz znak STOP to masz obowiązek się zatrzymać czy nie jeżeli nawet jest środek nocy i nic nie jedzie? To samo jest tu i tak ma być czy komuś się to podoba czy nie.Najwidoczniej jest przepis regulujący takie zastosowanie,a jak znam życie to i tak wszyscy będą masowo omijać to utrudnienie po za ścieżką.
Ja
Ja 26.03.2018, 16:16
Zgłosiłem do ,,Absurdów Drogowych,, trzeba reklamować ETM !
Quick
Quick 26.03.2018, 19:26
Zanim zgłosiłeś to trzeba było sprawdzić wpierw zapis prawny ,a nastepnie zgłaszać.
kris
kris 26.03.2018, 16:10
żle widoczne jadąc ścieżką ,widoczne za to z boku dla samochodów/ poprawić widoczność z przodu i niech sobie stoją/
kolarz
kolarz 26.03.2018, 12:17
Co się stało z zabytkowymi torami prowadzącymi do stacji Cygan, to były jeszcze poniemieckie tory. Zresztą i te prowadzące do Spały też miały kilka rozgałęzień i tam też zniknęły...
Maniek
Maniek 26.03.2018, 15:26
Krasnoludy wynisły na złom. Zima sroga i długa a coś jeść trzeba.
J.J.
J.J. 26.03.2018, 13:35
Menelstwo grasuje po lasach i pewnie upłynniło na złom te niepotrzebne leśne torowiska.
Janko
Janko 26.03.2018, 16:54
Nie ściemniaj, to byłi pierwszorzędni fachowcy którym zlecono rozbórkę tychże torów, pozostaje tylko pytanie na kogo zlecenie działali?
Włodek
Włodek 26.03.2018, 12:09
A kiedyś za komuny był tam dróżnik opuszczający szlabany, ech te czasy!
xmen
xmen 26.03.2018, 11:56
Następny marudny rowerzysta z aparatem. Bardzo dobrze że zamontowano te barierki spowalniające i zmuszające do bezpiecznego przejazdu przez tory. A ty marudny rowerzysto pomyśl że tamtędy jeżdżą też dzieci, niejednokrotnie nie myśląc i nie rozglądając się przejeżdżają przez tory. Gdyby była tam tragedia a nie było by barierek pewnie pisał byś jak tak można zostawić niezabezpieczony przejazd. Ale niestety tacy jak ty pewnie w głowę się pukaja jak piszesz, ale pusto tam i głucho.
kiki
kiki 26.03.2018, 11:54
Nagroda dla tego co takie cudo wykombinował.
Myślę, że to rozwiązanie tymczasowe bo można przecież pokombinować jeszcze nad tunelem....
aa
aa 26.03.2018, 11:04
Od kiedy powstała ściezka czy ktoś kojarzy wypadek pociągu z rowerzystą bo ja nie kojarze.Samochody nie muszą się zatrzymywać a rowerzyści muszą zchodzić z roweru tak są ustawione barierki, ile będzie kolizji rowerowych nikt nie brał pod uwagę
lepiej zapobiegać niż leczyć ...
lepiej zapobiegać niż leczyć ... 26.03.2018, 11:01
wystarczy raz ...
d
d 26.03.2018, 10:54
prawidlowo bo iektorzy jakby mogli to by przefruneli nad torami....bo jezdza z gigantyczna predkoscia....a co nie łaska zejsc i przejsc jak po przejsciu dla pieszych....leniwce z tych rowerzystow...
Silv
Silv 26.03.2018, 10:32
Skąd ty wziąłeś ten 1 raz?
radi
radi 26.03.2018, 09:21
A nie jest to w związku z tym, iż podobno ma jeździć kolejka regularnie w okresie letnim z łodzi? torowisko też było remontowane
snarki
snarki 26.03.2018, 09:03
A co w tym dziwnego?spowalniacze przy przejeździe przez tory.Normalne zabezpieczenie, pytanie dlaczego tak późno zostało zamontowane..?

Pozostałe