Okradli go dwa razy

  • 13.08.2013, 10:30
  • Mariusz Strzępek
12 sierpnia około godziny 8:00, do dyżurnego policji zgłosił się wypoczywający w rejonie zalewu w Chociszewie, pokrzywdzony, który poinformował, iż w nocy z jego przyczepy kempingowej został mu skradziony osprzęt wędkarski, agregat prądotwórczy i inne drobne przedmioty, o łącznej wartości 2000 złotych.

Policjanci z Czerniewic, ustalili, iż feralnej nocy zgłaszający spożywał w swojej przyczepie alkohol z przygodnie napotkanym mężczyzną. Pokrzywdzony usnął i  po przebudzeniu stwierdził, że został okradziony.

 

Funkcjonariusze, mając bardzo dobre rozpoznanie na podległym terenie na podstawie rysopisu przekazanego przez pokrzywdzonego, ustalili ewentualnego sprawcę.

 

W miejscu zamieszkania podejrzanego ujawnili dwie skradzione z przyczepki wędki, 23-letni podejrzany twierdził, że nic więcej z przyczepki nie zabrał.

 

Policjanci rozważając różne warianty związane z tym zdarzeniem stwierdzili, iż prawdopodobnie, do przyczepki włamał się drugi sprawca.

 

Wytypowno mężczyznę który mógł ukraść pozostałe rzeczy. W miejscu zamieszkania podejrzewanego 22-latka ujawniono agregat prądotwórczy.

 

W dalszym toku wykonywanych czynności ustalono, iż 22-latek kradzieży nie dokonał sam. Towarzyszyli mu 19 i 16 letni mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, u których ujawniono pozostałe skradzione przedmioty.

 

Czwórka podejrzanych usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Amator cudzych wędek był w przeszłości notowany, pozostali sprawcy wcześniej nie byli znani. Sprawę prowadzą policjanci z Czerniewic.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 12.09.2013, 23:25
tak trzymać panowie- nie ważne nagrody- ważne, że społoczeństwo zadowolone-Czerniewice GRATULACJE
Ostka
Ostka 13.08.2013, 20:49
Trzeba było przesłuchać tego od kempingu. Agregatem i prądem na ryby kłusuje.
13.08.2013, 17:36
czepiacie sie uczciwie pracujących stróżów prawa, sprawa jest prosta- zrobiliśmy złapali ustalili...trzeba się pochwalić będą dodatkowe punkty dla komendanta, i tu apel dla chłopaków od czarnej roboty, róbcie punkty komendantowi ale nie kosztem biednych kierowców
Kołodziej.
Kołodziej. 13.08.2013, 14:35
A KPP w TM łapie punkty u przełożonych wypisując mandaty za niemanie pasów,ach Tomaszowska inteligencja???
Szacun
Szacun 13.08.2013, 11:11
KPP W TM powinno brać przykład z np takich Czerniewic.Raz dwa trzy i znaleźli sprawców i to w dość trudnej sprawie,bo nad zalewek w kij ludzi wypoczywa i kązdy nawet łodziak mógłby to zrobić.To jakby szukanie igły w stogu siana.A tu proszę,szacun :) Gratulację

Pozostałe