Czy wstydzisz się zakupów w sexshopie? Mamy na to sposób!

  • 22.03.2018, 22:09
Czy wstydzisz się zakupów w sexshopie? Mamy na to sposób!
Wstydzisz się rozmawiać o seksie, a tym bardziej kupować zabawki erotyczne w sex shopie? Już na samą myśl, że musiałbyś rozmawiać z miłą ekspedientką na temat wibratorów, kajdanek czy dmuchanej lalki przyprawia Cię o strach i dreszcze? Zamiast osobistej wizyty w sklepie erotycznym proponujemy Ci komfortowe zakupy przez internet, podczas których nikt, ale to absolutnie nikt nie będzie Cię wypytywał o Twoje preferencje seksualne. No chyba, że sam zwrócisz się z prośbą o poradę w wyborze akcesoriów.

Z czego wynika nasz wstyd przed zakupami w sklepie erotycznym? Jak ten lęk oswoić?

Małe miejscowości i tradycja, w której wyrośliśmy nie sprzyjają otwartym rozmowom o seksie i przyjemności z tego płynącej. Swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące sfery seksualnej, jeśli już w ogóle poruszamy, to raczej w towarzystwie najbliższego przyjaciela i raczej po paru głębszych. Tymczasem rozmowa o swoich potrzebach seksualnych i poszukiwanie gadżetów, dzięki którym je zaspokoimy, wcale nie jest czymś nienaturalnym. Seksualność jest wpisana w życie człowieka już od samego jego początku, od chwili poczęcia.

 

Gadżety erotyczne online. Zakupy w sex shopie przez internet to prosty sposób na pozbycie się lęków

Jeśli wciąż wstydzisz się pójść do stacjonarnego sex shopu i zrobić w nim intymne zakupy, warto skorzystać z oferty online. Szeroki asortyment oferuje m.in. sex shop Secretive. W sieci jest sporo sklepów erotycznych, które w profesjonalny i dyskretny sposób dostarczą Ci potrzebnego asortymentu. Zabawki erotyczne potrafią urozmaicić życie seksualne. Warto pamiętać, że stosunek jest sposobem nie tylko na dostarczenie sobie przyjemności fizycznej, ale także na zacieśnianiu więzi emocjonalnej i budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Korzystanie ze sklepów erotycznych to nie powód do wstydu – to odpowiedzialne i nowoczesne podejście do kwestii seksu w związku, który jest spoiwem łączącym dwoje ludzi.

 

Internetowy sex shop to miejsce, w którym można na spokojnie rozpatrzeć się w dostępnym asortymencie, poczytać o zastosowaniu i właściwościach wybranych produktów oraz zapoznać się z nowościami na rynku gadżetów erotycznych. To także przestrzeń, w której wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych akcesoriów można zadawać zupełnie anonimowo, bez poczucia zażenowania i narażania się na śmieszność. Warto wykorzystać tę opcję, aby poszerzyć swoją wiedzę o dostępnych zabawkach erotycznych oraz zaopatrzyć się w parę akcesoriów, które uprzyjemnią nam czas spędzony zarówno w pojedynkę, jak i we dwoje.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe