Morderstwo i samobójstwo? - podwójna tragedia w Chociwiu

  • 2.07.2013, 13:00
  • Mariusz Strzępek
Do podwójnie tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych.

 Policja rawska została wezwana do wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Rawą Mazowiecką a Rzeczycą. Jadący samochodem marki Fiat Uno mężczyzna uderzył z dużą siłą w jadące z przeciwka auto.

 

Sprawca wypadku poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce sprawdzili, że Fiat należy do zamieszkałej na terenie Chociwia w powiecie tomaszowskim kobiety, do której udali się w celu poinformowaniu o zdarzeniu.

 

Na miejscu dokonali kolejnego makabrycznego odkrycia. Okazało się, że właścicielka pojazdu nie żyje. Znaleziono ją w łóżku z raną głowy, zadaną najprawdopodobniej tępym narzędziem.

 

Mężczyzna który powodując wypadek, najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, był konkubentem martwej kobiety. W domu poza ofiarą policjanci zastali także dwójkę dzieci w wieku 7 i 16 lat. Sprawę wyjaśnia tomaszowska Prokuratura

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

justynka2266
justynka2266 3.07.2013, 06:51
Dobrze Kiki mówisz ile to małżeństw i to chodzących do kościoła znęcał się nad swoimi dziećmi
Instruktor Pavulon
Instruktor Pavulon 2.07.2013, 21:12
Szkoda drugiego poszkodowanego kierowcy i Toyoty.
PRZYPOMINAM zainteresowanym: na trasie Warszawa - Katowice, w okolicach Tomaszowa jest kilka solidnych filarów od estakad oraz wiaduktów.
Ponadto, zawsze można skręcić pod prąd i wykorzystać nadjeżdżającego z przeciwka TIRa.
achimtm
achimtm 2.07.2013, 22:51
A NIE SZKODABY cI BYŁO TEGO KIEROWCY tIRA??? MONDRALO
Gabi
Gabi 2.07.2013, 13:32
Dzieciaki maja swietne zaczete wakacje, mial gest ze pomyslal o nich..
ewa
ewa 2.07.2013, 14:25
moim zdaniem to raczej o nich nie pomyślał skoro im nic się nie stało.
Palaca Konopie Elka
Palaca Konopie Elka 2.07.2013, 13:23
Tak kończy się życie w konkubinacie, na kocią łapę lub beż ślubu. Teraz tylko możemy czekać jak mąż męża będzie popełniał jeszcze gorsze rzeczy. Doprawdy powiadam wam, jak chłop z chłopem, a baba z babą żyć będzie ..... Sodoma i Gomora.
KIKI
KIKI 2.07.2013, 19:57
A co ma piernik do wiatraka?
Myślenie typowego mohera ...
Czy kwitek z USC czy też od księdza gwarantuje zgodne i spokojne pożycie dwu osób?
Słynna na całą Polskę ta z Sosnowca miała kwitek z USC i co?
A małżeństwa, które przechowywały zwłoki dzieci w beczkach też było pobłogosławione przez cywilnego i katolickiego księdza.
Z obserwacji widzę, że ci co żyją, tak jak napisałaś "na kocią łapę", mogą być wzorem do naśladowania dla niejednego zdeklarowanego katolika.
Ewa
Ewa 2.07.2013, 14:24
Ty świętoszku już masz swój związek ze swoja głupotą. Tocz to równe z pedofilią bo też niebezpieczne dla innych.
Marlina
Marlina 2.07.2013, 12:24
To nie mógł w mur czy drzewo ??? w ten sposób mógł pozbawic zycia nastepne osoby ... szok