Stwórz z nami mapę polskich mozaik i wygraj telefon HTC One!

  • 07.06.2013, 19:06
  • Mariusz Strzępek
Stwórz z nami mapę polskich mozaik i wygraj telefon HTC One!
Wiesz, gdzie w Twojej okolicy znajduje się piękna mozaika? Chciałabyś pokazać to miejsce innym i ocalić je od zapomnienia? Wejdź na stronę www.ratujemymozaiki.com, dodaj swoje zdjęcie, stwórz z nami Mozaikową mapę Polski i weź udział w konkursie.

 
 

Stworzenie unikatowej mapy Polski to kolejny etap działań, które w ramach akcji Ratujemy Mozaiki zaplanowali jej organizatorzy: Ceramika Paradyż i Fundacja Architektury. Głównym celem akcji jest ochrona polskiego dziedzictwa kulturowego i zwrócenie uwagi na problem niszczejących dóbr kultury, jakimi są mozaikowe dekoracje plastyczne. Poprzez interaktywne współtworzenie mapy i powiązany z nim konkurs, chcemy zachęcać wszystkich Polaków do poszukiwania i odnajdywania w swoich miastach, zapomnianych, unikatowych dzieł sztuki. Wiele z nich możemy ocalić przed zapomnieniem! – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Grupy Paradyż. Mamy nadzieję, że już niebawem mapa zapełni się zdjęciami, które pokażą, jak wiele pięknych miejsc w naszym kraju mamy jeszcze do odkrycia – dodaje.

 

Konkurs w szczegółach

Aby wziąć udział w konkursie i przyłączyć się do budowania wspólnej mapy polskich mozaik, wystarczy wejść na stronę www.ratujemymozaiki.com, do zakładki Dodaj swoją mozaikę, wybrać zdjęcie swojego autorstwa oraz wypełnić formularz. Konkurs został podzielony na trzy 10-tygodniowe etapy. Pierwsze wyniki poznamy na początku sierpnia. Do przesyłania zdjęć mozaik zachęcaliśmy już dwa miesiące temu, kiedy jeszcze nie ogłosiliśmy konkursu. Dlatego w pierwszym etapie wezmą udział również zdjęcia, które internauci dotychczas nadesłali na stronę naszej akcji – mówi Iwona Filipczak. Pod koniec każdego z etapów jury wybierze trzy fotografie, które otrzymają nagrody – telefon HTC One dla osoby, która zajmie pierwsze miejsce, oraz albumy i swoje zdjęcia wydrukowane na piankach za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca. Konkurs potrwa do grudnia 2013 roku.

 

c

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe