Kontrabanda w mieście kwitnie

  • 05.06.2013, 13:18
  • Mariusz Strzępek
Tomaszowscy Policjanci podczas wykonywanych czynności służbowych w samochodzie marki Volkswagen T4, ujawnili 1000 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych. Wartość strat na jakie został narażony Skarb Państwa to około 42 tysiące złotych.

4 czerwca o godzinie 10:00, na jednym z parkingów samochodowych w centrum miasta, policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarcza i Korupcją zauważyli zaparkowanego VW T4, w którym znajdował się 43-letni mieszkaniec Tomaszowa, mężczyzna notowany za przestępstwa akcyzowe.

 

Policjanci postanowili bliżej przyjrzeć się przewożonemu towarowi. Pojazd zapełniony był kartonami w którym znajdowały się 1 litrowe i 5 litrowe butelki wypełnione alkoholem, łącznie było ponad 1000litrów, trefnego alkoholu.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty z kodeksu karno skarbowego, grozi mu wysoka kara grzywny.

 

 

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

05.06.2013, 16:31
Ciekawe ile wyniesie ta "wysoka kara grzywny" zważając że ten człowiek był już karany za przestępstwa akcyzowe
spad
spad 05.06.2013, 14:32
Bardzo,bardzo śmieszne.Wysoka grzywna dla tego kogoś to PIKUŚ.Zapłaci,a jutro pojedzie po kolejny towar.Może warto sprawdzić standard życia takich ,,ktosiów,,Chałupa wypasiona,autko tez.ten 43 latek pewnie nie ma czasu pracować za marne pieniądze,a może jeszcze pobiera zasiłek dla bezrobotnego.Skarbówka czepia sie malutkich, Straż Miejska goni babinki z jajkami, lub pietruszką,a ,,notowany za przestepstwa akcyzowe,,kpi sobie z prawa.Jeśli już był notowany,toż to recydywa.I co?Został zresocjalizowany jakąś grzywną?We wpisie ,,Pija matki,piją babki,,/patrz obok/ktoś zapytał skąd pijący mają na to pieniądze.Wyjaśmiam,.Na gorzałkę z tzw.meliny może sobie pozwolić nawet ten kto za 5 zł.przynosi mi z lasu grzyby.To jest pewnikiem klient ,,bohatera,,dzisiejszych aktualności.
05.06.2013, 16:46
Widać że zazdrościsz takim ludziom zacznij ty tak pracować bo to też jest praca a zobaczysz jak to jest ale lepiej jest gadać farmazony
08.06.2013, 13:47
Proste. Każdy orze jak może :-) grunt nie dać się złapać.

Pozostałe