Dwa konkursy na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych

  • 28.05.2013, 23:09
Dwa konkursy na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych
Aż dwa konkursy na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych ogłosił Zarząd Powiatu Tomaszowskiego. Po rezygnacji ze stanowiska w ZSP 1, Ryszarda Rupniewskiego, na jego miejsce kandydaci mają możliwość aplikować do 12 czerwca. Drugi z konkursów dotyczy posady dyrektora popularnego „Gastronomika”. Termin składania dokumentów jest taki sam jak w pierwszym przypadku. Jakiego wyboru dokona komisja konkursowa, dowiemy się dopiero wakacje.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

samka
samka 13.06.2013, 18:56
Panie Mariuszu czekamy na nazwiska kandydatów ???/?
samka
samka 12.06.2013, 23:32
to ilu kandydatów sie ujawnilo , dowiemy sie na portalu ? termin był do dzisiaj
dg
dg 8.06.2013, 20:18
eksperymenty pedagogiczne czas zacząć
Oboje
Oboje 31.10.2017, 17:19
zrezygnowali z powodów osobistych. Gdybyś przeżyła taka tragedię w rodzinie, też by ci się odechciewalo wszystkiego. Po co tu mieszać politykę?
nauczyciel
nauczyciel 4.06.2013, 16:34
Biblioteki są w szkołach i powinny czekać na swych uczniów w przyszłym roku szkolnym. Tymczasem nasze władze zamykają biblioteki. W niektórych szkołach ponadgimnazjalnych będą otwarte 2 dni!!!!!! Skandal!!!
Najlepiej napsocić i przeskoczyć na inny stołek.
Wkrótce pedagogów też nie będzie, bo zmniejszono ich pensum do 10 godzin. Nikt o tym nie pisze i nie mówi.
Do Agi
Do Agi 31.10.2017, 17:22
Kiedy ostatni raz byłaś? Jest Projekt Gutenberg, a dla takich jak ty WolneLektury.pl Że ty dopiero uczysz się komputera, nie znaczy że tak jest z każdym.
benek
benek 4.06.2013, 12:16
Tak na marginesie, do nowych dyrektorów.
Wasi podopieczni, często to osoby przyjezdne, które nie maja się gdzie podziać do czasu rozpoczęcia zajęć lekcyjnych, napić się czegoś ciepłego, zjeść itp.
Wykażcie się odrobina inicjatywy i np. spowodujcie, żeby Biblioteka na Mościckiego była czynna od 7 mej, a nie od 9 tej. Gro tych uczniów jest wcześniej i miało by czas i miejsce na przygotowanie się do zajęć. Wszystkie busy, właśnie tam mają przystanek, a dziatwa siedzi na schodach, albo stoi na placu i pali. Teraz jest lato, ale ono się skończy i przyjdą znowu słoty i zimno. Może by warto coś zmienić w tym temacie, żeby było z korzyścią dla ucznia i biblioteki.
Były uczeń.
;d
;d 1.06.2013, 09:38
oby pani M.P. już odpuściła...
Konopielka
Konopielka 31.05.2013, 22:25
Pani KB jest teraz pacynką na ręce Wielkiego Elektronika. Kiedyś podejmowała jakieś drobne decyzje, a dzisiaj nawet nie może zdecydować czy sukienka, czy spódnica.
panka
panka 31.05.2013, 13:24
To gdzie teraz zasiądzie bidulek Rupniewski?No,jak gdzie?Na stołku!!!Gdzieś się coś musi znaleść.
ZK
ZK 30.05.2013, 20:44
Kasia powinna wracac na swoje poprrzednie miejsce tj. nauczycielki zsp 6,ale chyba i tam jej grono pedagogiczne nie chce.
xxxxx
xxxxx 30.05.2013, 13:39
Sitkowi kończy się w gimnazjum w Lubochni to niech go starosta - kolega z koalicji weźnie do siebie - dzieci w Lubochni i ich rodzicę poczują wielką ulgę
świder
świder 29.05.2013, 22:24
Jak stolarz stolarzowi nie pomoże "rżnąć deseczek", to mu może, podczas heblowania, drzazga wejść w "korzeń".
gk
gk 29.05.2013, 20:05
po co oglaszac konkurs ? miasto jest za male
Piotruś Pan
Piotruś Pan 29.05.2013, 19:54
Kasia i Rysio zamienią się stołkami. Wilk syty i Manchester City.
nauczyciel
nauczyciel 29.05.2013, 18:25
do Mechanika wystartuje -----Katarzyna B. niezle gniazdko sobie szykuje.
Pan Krawat
Pan Krawat 29.05.2013, 13:18
Podobno do konkursu szykuje się potentat tomaszowskich wypożyczalni Video oraz wybitny wychowawca trudnej młodzieży z jakiejś pipidówki z perfekcyjnym planem rozwoju. Trzeba mieć oczy dookoła głowy.
29.05.2013, 11:50
Konkurs zgodnie z prawem oświatowym musi być. Ale może być też jeden, jedyny kandydat obecny dyrektor z odpowiednią wizja szkoły i na pewno będzie miał przewagę nad kimkolwiek z zewnątrz. Przynajmniej jeśli będzie konkurencja to będzie się trzeba wykazać, oby ta konkurencja to tylko nie był tzw "znajomy królika"...
Żeżnik poołgłoofkoof
Żeżnik poołgłoofkoof 29.05.2013, 11:40
Skoro Pani Mariola kieruje szkołą od nastu lat i wszystko działa, to po co organizować konkurs? A jak wygra jakiś oszołom z "ukazu naczalstwa" i rozpocznie ekspresowy proces destrukcji, jak to zawsze bywa? Czy nie można przegłosować jakiejś decyzji i pozostawić obecnej dyrektor? Tak tyko pytam, bo barany potrafią znaleźć 10 przepisów, że się nie da, zamiast znaleźć jeden, że się da.
bum
bum 29.05.2013, 10:03
a kto to jest DK ? ładne kwiatki
Hazardzista
Hazardzista 29.05.2013, 09:42
Mechanik - DK, gastronomik MP. Jakieś inne typy?
PZPR górą
PZPR górą 29.05.2013, 08:56
Węglarz zapewne jak zwykle będzie głosował na towarzysza. I to jest jedyny namaszczony kandydat. Oczywiście na oba stanowiska.

Pozostałe