Dzień Otwarty w SOSW

  • 16.03.2018, 13:18
Dzień Otwarty w SOSW
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy zaprasza w czwartek 22 marca 2018 roku w godzinach 1200-1600na Dzień Otwarty. Nauczyciele i terapeuci będą czekali na wszystkich zainteresowanych w punkcie konsultacyjnym w budynku przy ulicy Majowej.

 

W ramach Dnia Otwartego przedstawimy ofertę edukacyjną Placówki. Przybliżymy Państwu metody pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz organizację zajęć specjalistycznych takich jak: terapia autyzmu, terapia behawioralna, terapia Tomatis, integracja sensoryczna, logopedia i zajęcia korekcyjno- kompensacyjne.

 

Oferta przeznaczona jest dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na każdym etapie. Realizujemy zadania edukacyjne, wychowawcze i specjalistyczne na poziomie Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjum, Specjalnej Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Branżowej Szkoły I stopnia. Wszechstronny rozwój zapewniamy dzieciom z autyzmem lub z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim.

 

Warunkiem przyjęcia do Ośrodka jest Orzeczenie Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego lub ze spektrum autyzmu. W naszej placówce edukacja wspierana jest zajęciami specjalistycznymi i opiekuńczo- wychowawczymi. Zapewniamy całodobową opiekę w Internacie, opiekę w dwóch świetlicach szkolnych oraz naukę w małych zespołach klasowych, realizowaną przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Gwarantujemy fachowe, życzliwe i indywidualne podejście do potrzeb dzieci i rodziców.

 

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe