AŻ TRUDNO UWIERZYĆ !!! BRYDŻ W TOWARZYSTWIE PRZYJACIÓŁ DZIECI

  • 22.03.2013, 22:58
  • Mariusz Strzępek
AŻ TRUDNO UWIERZYĆ !!! BRYDŻ W TOWARZYSTWIE PRZYJACIÓŁ DZIECI
Od trzech tygodni w piątki od 16.00 do 18.00 prowadzę zajęcia w TPD. Tomaszów Mazowiecki i „stara” „PRZYJAŹŃ”’ nie rdzewieje. 30 lat temu sam jako młody chłopak przychodziłem do Pana Buchalskiego grywać w brydża i w szachy a dzisiaj pomagam młodzieży przychodzącej tam, do siedziby TPD, spędzać twórczo i przyjemnie czas wolny!!!

 

To co tam przeżywam to istny szok i zderzenie wszechświatów. Młodzież jest oczarowana grami umysłowymi przy pomocy kart tak, że aż trudno uwierzyć. Za kilka tygodni Ci znakomici Młodzieńcy i Super Dziewczyny będą grać na takim poziomie, że Ich opiekunowie, których też zaangażowałem do zajęć - mogą nie sprostać… ostrzegam

 

Trzeba się będzie mocno podszkolić, żeby nie usłyszeć od podopiecznej np. takiego zdania – Proszę Pani !! ja bym rozegrała to rozdanie zupełnie inaczej i kto wie czy nie lepiej niż Pani…


Bardzo dziękuję szefowi TPD Panu Piotrowi Zielińskiemu za możliwość propagowania przepięknych gier umysłowych w Królestwie TPD. Znakomita załoga, ludzie i przede wszystkim dzieci -  Panie Piotrze –moje szczere gratulacje.

 

Dziękuję – Waldemar Gałek

Następne zajęcia 5 kwietnia o godz. 16.00

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

,
, 23.03.2013, 11:03
adresik poprosze xD
Edek W.
Edek W. 23.03.2013, 08:32
Waldek, piękny pomysł, śliczny tekścik - brawo za skromność i pomoc dzieciom. Piotrek - gratulacje dla was.
Antek
Antek 23.03.2013, 06:17
Waldek cieszę się, że z tym wspaniałym przedsięwzięciem WYSTARTOWAŁEŚ. Oby ta wspaniała inicjatywa nie tylko przetrwała ale ciągle powiększała szeregi naszych najmłodszych brydżystów, kierkowiczów. Tak jak nauki ścisłe również wymienione gry uszlachetniają i podnoszą intelekt człowieka, a tym bardziej młodego. Bardzo dobrze, że wybrałeś na "punkt zborny" TPD, myślę, a znam tego PANA, że przy Piotrze Zielińskim ta dziedzina ma szansę zaistnieć na dłużej w naszym mieście. Zakończę hasłem - RATUJMY NASZE DZIECI przed blokowiskiem i komputerowym zniewoleniem.

Pozostałe