Mini koszykówka w "Ósemce "

  • 12.03.2018, 22:12
Mini koszykówka w "Ósemce "
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego szkół podstawowych w mini koszykówce dziewcząt.

  
Do walki finałowej zakwalifikowały się cztery szkoły: SP nr14, SP nr 6, SP nr 1 oraz nasza "Ósemka". Po zaciętej walce nasza drużyna została wicemistrzem Tomaszowa i tym samym awansowała do rozgrywek powiatowych.


06 marca w ludwikowskiej hali sportowej do walki o mistrzostwo powiatu przystąpiły: SP w Niewiadowie, SP w Rzeczycy, SP nr 8  i SP nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim. Nasze dziewczęta przegrały swój pierwszy mecz ze szkołą z Niewiadowa, a w meczu o trzecie miejsce przyszło im zmierzyć się z drużyną z Rzeczycy. Po zaciętym meczu i trzech dogrywkach spotkanie wygrał zespól koszykarek z Rzeczycy 21 do 20. Tym samym nasza drużyna zakończyła swoje zmagania koszykarskie na IV miejscu w powiecie.


Skład drużyny: Wiktoria Pełka, Nadia Pawłowska, Aleksandra Bukowska, Zuzanna Astrakowicz, Zuzanna Strawińska, Aleksandra Kołodziejczyk, Agata Skorupińska, Anna Czajka, Zuzanna Antosiak, Julia Piekarska, Aleksandra Borkowska, Julia Kucharska, Aleksandra Stawicka.

 

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe