Spotkanie osób chorych na Nieswoiste Zapalenia Jelit

  • 13.03.2013, 10:42
  • Mariusz Strzępek
Spotkanie osób chorych na Nieswoiste Zapalenia Jelit
Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "J-elita" ma przyjemność zaprosić osoby chorujące oraz ich bliskich na nieswoiste zapalenie jelit, chorobę Leśnioskiego-Crohna oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego, które odbędzie się w piątek 15 marca 2013 roku o godzinie 17.00 w Salonie medycznym MBM Medic przy ul. Słowackiego 4 w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "J-elita" powstało w 2005 roku. Od 2007 roku posiada status organizacji pożytku publicznego. „J-elita” prowadzi działalność  wydawniczą w postaci Kwartalników J-elita i Poradników. Organizujem.in. spotkania z lekarzami i innymi specjalistami, turnusów rehabilitacyjne. Staramy się o lepszą refundację leków,szerszy dostęp do leczenia żywieniowego, powrót NZJ na listę chorób przewlekłych (co dzięki wspólnej pracy udało się osiągnąć w 2009r. Jednym z celów jest dotarcie do szerszych kręgów z informacjami o schorzeniu.

 

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane. Każdy kto miał kontakt z tą chorobą doskonale wie, jak trudne są początki z chorobą. Sam proces dojścia do prawidłowej diagnozy zajmuje wiele czasu, stresu. Bardzo ważne jest, aby w trudnych momentach mieć możliwość uzyskania wsparcia od osób, które same poradziły sobie z tym ciężkim i utrudniającym normalne życie schorzeniem. Razem możemy zdziałać więcej!

 

Apeluję do wszystkich chorych, aby przybyli na spotkanie 15 marca o godzinie 17.00 w salonie medycznym MBM Medic przy ul. Słowackiego 4 w Tomaszowie Mazowieckim. Wyjdźmy z toalet, nie wstydźmy się przyjść poznać, pokażmy, jak dużo Nas jest – mówi Alicja Bartyzel, członek J-elity. 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alicja
Alicja 14.03.2013, 08:24
Dlatego zapraszam na spotkanie. W Tomaszowie jest bardzo dużo do zrobienia.
Im będziemy liczniejsi, tym więcej będziemy mogli zdziałać. Liczy się każda osoba.
Zapraszam i gwarantuję, że będzie przyjazna atmosfera.
Nie marnujcie uśmiechu dla siebie samych!!!
Jelitowiec
Jelitowiec 13.03.2013, 21:28
Fajnie, że w TM ktoś w końcu próbuje coś robić w tym kierunku. Nie ma nawet poradni gastroenterologicznej.

Pozostałe