Nie pierwszy jego wybryk

  • 06.03.2013, 09:16
  • Mariusz Strzępek
Nie pierwszy jego wybryk
2 marca w godzinach nocnych na jednym z przyblokowych parkingów został skradziony samochód marki Volkswagen Golf. Złodziej podczas ucieczki wjechał w słup. Auto uległo spaleniu

 

Mężczyzna zdążył uciec z uszkodzonego pojazdu, kiedy ten stanął w ogniu. Policjanci z Wydziału Przestępstw Kryminalnych natychmiast zaczęli poszukiwanie amatora cudzej własności. Z ustaleń poczynionych przez funkcjonariuszy wynikało, ze poszukiwany mężczyzna, to ten sam, który dokonał na początku lutego w godzinach wieczornych kradzieży damskich torebek na tzw. wyrwę.

 

Pierwszej tego rodzaju kradzieży dokonał 2 lutego przy ulicy Kwiatowej, kolejny raz spróbował następnego dnia przy Warszawskiej. Tam napadnięta kobieta stawiła opór, sprawca zanim wyrwał jej torebkę, poturbował ją i uciekł.

 

Jak się też okazało, podejrzany był już poszukiwany przez Sąd. Nie zgłosił się do zakładu poprawczego, w którym odbywał wcześniej orzeczoną wobec niego karę.

 

Złodziej  ukrył się. Niue na długo, bo policjanci szybko ustalili gdzie przebywa. Był bardzo zaskoczony widząc mundurowych, w swojej kryjówce.

 

19 –latek był doskonale znany ze swoich wcześniejszych czynów. Już jako nieletni miał postawione zarzuty o brutalny napad na kobietę. Wielokrotnie zatrzymywany był za kradzieże, uszkodzenie mienia, groźby oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, nie posiadając nigdy prawa jazdy.

 

Złodziej przyznał się do zarzucanych czynów, grozi mu do 12 lat więzienia

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daro
Daro 07.03.2013, 12:24
Putin święte słowa
CESIA:
CESIA: 07.03.2013, 08:17
Podobno się spalił....ze wstydu..... , że dał się złapać.
mieszkanka
mieszkanka 06.03.2013, 22:53
Powinien sie spalic w tym aucie.
06.03.2013, 22:28
19 –latek był doskonale znany ze swoich wcześniejszych czynów. Już jako nieletni miał postawione zarzuty o brutalny napad na kobietę. Wielokrotnie zatrzymywany był za kradzieże, uszkodzenie mienia, groźby oraz jazdę w stanie nietrzeźwości, nie posiadając nigdy prawa jazdy.


Już dawno powinien siedzieć. Taką patologię mamy na ulicach..
Czują się bezkarni i dlatego coraz więcej jest takich"ludzi"
Powinno być, że Grozi mu OD 12 lat..
gość 20
gość 20 06.03.2013, 19:46
Teodorek a czy w aucie bylo palone ?
do putin
do putin 06.03.2013, 11:17
dokladnei siedzi w wiezieniu za nasze pieniedze i nic nei musi robic powinien sprzetac ulice a nie
Teodorek
Teodorek 06.03.2013, 11:11
Dobra bo tu gadu gadu a trzeba przejść do sedna wiec: Sprzedam Golfa IV 1.9 tdi w bdb stanie w najnowszym kolorze black&white, bezwypadkowy, nic nie stuka nic nie puka. Ewentualnie można by polakierować w pewnych miejscach ale można jeździć i uszkodzony jest zamek w drzwiach i stacyjce reszta to igła. Klima 4pp, el. szyby abs P.S. szyby nie sa dołączone do samochodu.Ewentualnie proszę o kontakt do dobrego blacharza cudotwórce.
Putin
Putin 06.03.2013, 10:40
do cesia ... własnie wybrałem ofiarę ;)
por. Zubek
por. Zubek 06.03.2013, 10:26
Bandyta na wolności, a służby - sobota i niedziela wolna, dzień wolnu po służbie, zwolnienie lekarskie. Trzeba sie uczyć od porucznika Borewicza.
cesia :Jaka dziennikarka taki artykuł!!!
cesia :Jaka dziennikarka taki artykuł!!! 06.03.2013, 10:25
Tylko ktoś podpisuje się "PUTIN" może wpaść na taki pomysł, ale masz rację powinieneś skończyć w więzieniu
Putin
Putin 06.03.2013, 10:00
I wsadzą takiego pajaca do więzienia gdzie będzie miał ciepło w d..e 3 posiłki dziennie, telewizor, kolegów do rozmowy...... Ku...a to ma być kara a nie wakacje ;/ Obiecuje że jak nie znajdę pracy, nie będę miał za co zapłacić czynszu i nie bede miał za co żyć to napadnę na kogoś zabiorę mu pieniądze pobawię później wsadzą mnie na parę lat do wiezienia i nie będę się martwił że chodzę głodny, że nie ma za co zapłacić za prąd/gaz/czynsz ot to moje plany na przyszłość. Chyba ze znajdę normalną prace to co innego.

Pozostałe