Sparing na duży plus

  • 11.03.2018, 11:52
  • Sport.TM
Sparing na duży plus
W dniu dzisiejszym piłkarze Lechii mieli w planie rozpocząć rundę wiosenną piłkarskiej trzeciej ligi. Niestety mecz nie doszedł do skutku i w sobotę podopieczni Bogdana Jóźwiaka rozegrali sparing z GKS Bełchatów.

W pierwszej połowie meczu rozgrywanego w Bełchatowie kibice obejrzeli dwa gole. Dobra gra naszej drużyny zaowocowało trafieniem Marcina Mireckiego w 18 minucie. Kwadrans później dobrą skutecznością wykazał się Kamil Szymczak. Analizując spotkania sparingowe cieszy forma szczególnie tego pierwszego. Miejmy nadzieję że Mirecki wreszcie „odpali” swoje armaty także w walce o punkty.

 

W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze i mecz się wyrównał. Nasz defensywa tego dnia spisywała się jednak bezbłędnie i Bełchatowianie gola nie zdołali strzelić. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Lechii 2:0.

 

Już za tydzień czekają nas jednak emocje innego formatu. W niedzielę o godzinie 11, na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej zielono – czerwoni podejmą Olimpię Zambrów. Pojedynek odbędzie się w ramach 19 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta.

 

 

GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:2)
Bramki: Marcin Mirecki 18’, Kamil Szymczak 33’

 

RKS Lechia: Kais Al-Ani – Kamil Tlaga, Kamil Cyran, Paweł Magdoń (70′ Patryk Walasek), Wiktor Żytek – Dawid Kieplin (58′ Patryk Jakubczyk), Łukasz Bocian, Artur Golański (66′ Piotr Kornacki), Kamil Szymczak (70′ Patryk Miarka), Marcin Mirecki (60′ Kamil Lewiński) – Patryk Olszewski (58′ Tomasz Płonka)

 

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik – Szczepan Kogut (54. Filip Kendzia), Damian Michalski, Mariusz Magiera, Marcin Ryszka – Patryk Rachwał, Marcin Garuch – Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka (54. Michał Lewandowski), Robert Chwastek – Piotr Giel

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe