Napadli, pobili i okradli

  • 26.02.2013, 11:44
  • Mariusz Strzępek
24 lutego o godzinie 3:20 w okolicy „Parku Rodego” czterech mężczyzn zaatakowało i okradło przechodzących parkiem mieszkańców Tomaszowa.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzeni w wieku 22 i 38, przenosili bagaże. Jeden z nich miał narty, natomiast drugi przenosił ubrania robocze, wiertarkę, poziomnicę i inne drobne przedmioty służące do pracy.

 

Pokrzywdzeni wracali z dworca. Kiedy przechodzili przez park zostali zaczepieni przez grupę młodych mężczyzn, którzy zaczęli ich bić, następnie ukradli ich telefony komórkowe, pieniądze w kwocie 10 złotych i uciekli.

 

Pobici ludzie powiadomili dyżurnego policji. Policjanci opatrolowali teren miasta, jednak nie napotkali podejrzanych. Kryminalni którzy natychmiast przyłączyli się do ustalania sprawców, w okolicy jednego z bloków przy ulicy Mazowieckiej rozpoznali przemieszczającą się grupę młodych ludzi.

 

Podejrzani nieudolnie próbowali ukryć łup w jednej piwnic, narty wraz z kijami oraz torba z narzędziami została odzyskana. W skradzionych rzeczach znajdowało się kilka piw i papierosy, jednak te przedmioty podejrzani zdążyli spożytkować.

 

Zatrzymani to trzech 19 latków i ich o rok młodszy kolega. Mężczyźni byli znani ze swoich wcześniejszych czynów. 25 lutego tomaszowski Sąd na wniosek Prokuratury zastosował wobec czwórki zatrzymanych tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sally
Sally 16.03.2013, 23:21
@16 Powiedzmy,ze jest tam skarb ukryty ....i co? Kto tez skarb przejmie? W wiekszosci POlitycy lub inni niegodni a tak chociaz chlop kupi zonie lancuszek i kaczke na obiad dzieciom...
Ja rozumiem,ze to moze byc skarb narodowy ale bez przesady.
zasłyszane
zasłyszane 16.03.2013, 11:46
przekopywanie Placu Kościuszki powinna pilnować Inspekcja Robotniczo-Chłopska, pamiętam jak zaraz po wojnie w rozmowach starszych ludzi którzy obcowali z żydami, wyłaniał się temat ukrytych skarbów w piwnicach po byłej cerkwi, czy to były bajeczki czy też prawda, powinniśmy przekonać się już niebawem i dlatego potrzebny jest nadzór aby nam nie wywieziono pod osłoną nocy skrzyń ze złotem i klejnotami, prawie 50 lat tego miejsca pilnował pancerny betonowy postument z gwiazdą sowiecką a teraz czujność byłaby bardzo wskazana tym bardziej że teren jest ogrodzony szczelnym płotem przez tajemniczych panów aż z pod Wawelu!
Sally
Sally 15.03.2013, 22:55
Plac Kosciuszki trzeba przekopac? Uwazam,ze oto pierwsza trojka ktora powinna to zrobic. Do pilnowania powinna stac straz miejska.Chociaz na cos by sie przydali.A i te psie kupy to swietny pomysl...
@2 Marcin R.troszke kontrowersyjne ale porzadek by szybko zrobili.
Jasiu
Jasiu 15.03.2013, 22:03
Z tego co wiem to temu młodszemu grozi 12 lat to nie jego pierwsze hallo wcześniej znęcał się na opiekunach a i zamknięte bary pustoszały po jego odwiedzinach,nikomu nie przepuścił jak tylko widział że można coś skubnąć.
ANTONI
ANTONI 02.03.2013, 23:56
nie zebym plakal za chlopakami czy cos.. ale to juz nie ich pierwsze wystepki. zycze im na tyle odpowiedniej kary zeby zrozumieli swole zachowanie. a jezeli to nie da rady to jak najdluzszej kary zycze zeby byli odseparowani od normalnego spoleczenstwa
narciarz
narciarz 27.02.2013, 23:18
Prezydent skąpi kasy na SPORT dzieciaków, tnie dotacje wybiera dyscypliny
to se chłopaki sami załatwili sprzęt sportowy na przyszły sezon :-)
... takie będzie nasze miasto !
cesia:
cesia: 27.02.2013, 17:53
bida w mieście , roboty nie ma, to ludzie se jakoś muszą radzić.... jak mi wytłumaczył znajomy ORMO-wiec !
asdsad
asdsad 26.02.2013, 21:52
Podajecie nieprawdziwe informacje...
"Sąd na wniosek Prokuratury zastosował wobec czwórki zatrzymanych tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. "

Otóż jednego z nich widziałem wczoraj wieczorem jak i dzisiaj.
Czyli go wcale do ciupy na 3 mce nie wsadzili. a był z nimi i jest podany jako sprawca !
Jimmy
Jimmy 26.02.2013, 20:18
Chwileczkę: jeśli byli znani ze swoich wcześniejszych czynów, to co to bydło do tej pory robiło na wolności???
mlody
mlody 26.02.2013, 15:12
powinni im dobrze wpi*******
...
... 26.02.2013, 13:22
Wkońcu ktoś im się dobrał do dupy. Ileż można znosić to ich pijaństwo i wandalizm.
Betti
Betti 26.02.2013, 12:50
czy chłopcy z patrolu kończyli w tym czasie Big Mac popijaną big Shake w Mc Donaldzie?, szkoda bo dali pauzę do działania tym złoczyńcom
a co cie to
a co cie to 26.02.2013, 12:20
a co cię to z czym i o której sobie ludzie szli! może z ferii wracali - nie ważne! ważne,że zostali bestialsko napadnięci i to jest problem naszego "monitorowanego miasta"!
jestem ZA
jestem ZA 26.02.2013, 12:09
roboty publiczne w kamizelkach z napisem "skazaniec"!!! "Oceniający" ma rację - piach, brud i psie kupska po zimie nas przywitały.
Dochodzeniowo-śledczy
Dochodzeniowo-śledczy 26.02.2013, 12:05
Kto o 3.00 w nocy chodzi na narty do parku, w dodatku z wiertarką i piwami? Moze to inna załoga wracała z "roboty"?
Marcin R
Marcin R 26.02.2013, 12:02
ETAT KATA na pl. KOŚCIUSZKI wiecej humanitarnej kary w więzieniach !!!!!!! OJ DZIADZIO ADOLF H. i Wujek Józef S zrobili by porzadek szybciutko z takim motłochem , ......
Oceniajacy
Oceniajacy 26.02.2013, 11:54
Roboty publiczne dla chłystków. Po zimie kupa piachu i brudu na ulicach, w sam raz dla nierobów, rozbójników!!!

Pozostałe