Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia!

  • 12.03.2018, 07:48
  • Mariusz Strzępek
Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia!
Do tej pory próbowałaś różnych diet, jednak zawsze kończyły się one efektem jo-jo? Masz dosyć niesmacznych, skomplikowanych posiłków i ciągłego uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Czas wyjść poza dotychczasowy schemat. Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie!

Jak to działa?

 

Pomagamy w walce z nadwagą i otyłością, ale również z innymi dietozależnymi dolegliwościami, takimi jak zbyt niska masa ciała, problemy ze strony układu pokarmowego, podwyższony cholesterol,  itp. Pomoc uzyskają również osoby z chorobami tarczycy, cukrzycą, insulinoopornością oraz innymi schorzeniami, które mogą przyczyniać się do wzrostu masy ciała. Pod opieką mamy kobiety i mężczyzn, jak i dzieci powyżej szóstego roku życia.– mówi mgr Maja Walas, dietetyk Naturhouse w Tomaszowie Maz. Naturhouse to największa w Polsce sieć Gabinetów Dietetycznych, w których wsparcie podczas kompleksowych kuracji oferują dyplomowani dietetycy.

 

Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ w przystępnej cenie. Kuracja Naturhouse to połączenie kilku elementów, dzięki którym otrzymujemy skuteczne i trwałe rezultaty:

  • stałą opiekę dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, dzięki którym utrzymujemy wysoki poziom motywacji i monitorujemy efekty, stale dopasowując dietę i suplementację do aktualnych wyników;
  • indywidualnie dobrany plan żywieniowy dopasowany do potrzeb danego organizmu;
  • suplementacja na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych, o prozdrowotnym działaniu, pomagająca w osiągnięciu założonych efektów.

 

Nasza kuracja to nie typowa dieta, to styl życia. Jedzenie staje się przyjemnością, a jednocześnie paliwem, dzięki któremu funkcjonujesz prawidłowo, świetnie się czujesz,  wyniki Twoich badań poprawiają się, a dodatkowo chudniesz w zdrowym tempie – tłumaczy dietetyk Naturhouse.

 

 

Rola specjalisty

 

Osoby odchudzające się pod okiem dietetyka podczas regularnych cotygodniowych wizyt zdecydowanie częściej osiągają optymalną wagę ciała, w stosunku do osób odchudzających się na własną rękę lub, które korzystały z pomocy specjalisty raz na 3 tygodnie lub rzadziej – mówi mgr Maja Walas. Rola specjalisty, który poprowadzi Cię przez całą kurację, jest nieoceniona.

 

Podczas pierwszej wizyty dietetyk dokona specjalistycznych pomiarów (m.in. badania poziomu tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej, wieku metabolicznego) oraz przeprowadzi szczegółowy wywiad uwzględniający Twoje choroby, zażywane leki, tryb życia i nawyki fizjologiczne. Dzięki temu specjalista ułoży odpowiednio zbilansowaną dietę, uwzględniając przy tym Twoje potrzeby i stan zdrowia.

 

Dotychczasowe diety zaczerpnięte z książek, gazet i Internetu mogą tylko zniechęcić do walki o szczupłą sylwetkę, gdyż nie uwzględniają Twoich preferencji. Ponadto pamiętaj, że kolejne próby odchudzania „na własną rękę” zapewne zwolniły Twój metabolizm. Specjalista pomoże Ci uporać się z tymi problemami. Dietetyk sprawi, że odchudzanie będzie przyjemnym i zdrowym procesem, który doda Ci sił i energii oraz poprawi nie tylko Twój wygląd, ale i samopoczucie.

 

Szybko nie znaczy dobrze

 

Popularne metody na pozbycie się zbędnych kilogramów dają szybki ale krótkotrwały efekt, siejąc przy tym spustoszenie w naszych organizmach. Zdrowe, skuteczne i trwałe odchudzanie, to takie gdy ubywa nam 0,5 – 1 kilograma tygodniowo, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – przekonuje dietetyk Naturhouse Maja Walas. Jednym z najtrudniejszych momentów w trakcie diety odchudzającej jest zatrzymanie spadku wagi, co często idzie w parze ze zmniejszeniem się naszej motywacji. Wsparcie specjalisty, który wytłumaczy przyczyny chwilowego zastoju, opracuje na ten czas plan żywieniowy i przede wszystkim podtrzyma Twoją motywację, gwarantuje, że waga znów zacznie spadać.

 

Niezależnie od tego, jakiej kuracji potrzebujesz: odchudzającej, oczyszczającej, wspomagającej pracę przewodu pokarmowego, poprawiającej trawienie – korzystając ze wsparcia dietetyka Naturhouse zyskasz coś więcej: nauczysz się jak jeść zdrowo i żyć szczęśliwie.

 

Jeśli nie jesteś pewien czy potrzebujesz pomocy specjalisty - skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej – wystarczy umówić się telefonicznie.

 

 

 

 

ADRES PLACÓWKI

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. P.O.W 17  C.H TOMAX

Tomaszów Mazowiecki

tel. 44 744 16 06

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe