Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018 w Taekwon-do

  • 7.03.2018, 14:58
  • Komenda Powiatowa Policji
Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018 w Taekwon-do
W miniony weekend tj. 02-04 marca 2018 roku w Mykanowie odbył się Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do, gdzie nie zabrakło policjantki z tomaszowskiej komendy st.sierż. Marty Mysur, która z imprezy przywiozła dwa brązowe krążki.

 

Puchar Polski otworzył sezon 2018 i worek medali dla naszej lokalnej Mistrzyni. St.sierż. Marta Mysur wystartowała w swoich reprezentatywnych konkurencjach tj. prestiżowej konkurencji układów mistrzowskich IV-VI Dan oraz technikach specjalnych, z których przywiozła po brązowym krążku. Jak udało nam się ustalić, nasza koleżanka sama przyznała, że kilka małych pomyłek technicznych zepchnęło ją na III lokatę, co świadczy o tym, że Mistrzowie także popełniają swoje malutkie błędy.

 

Marta ma przed sobą Grand Prix Polski oraz zbliżające się Mistrzostwa Europu w Słowenii. Jak sama przyznaje przygotowanie do tak ogromnej imprezy są bardzo zajmujące i wyczerpujące, w związku z tym należy rozłożyć wysiłek, aby najwyższa forma przyszła w odpowiednim czasie, w końcu to już 5 raz za miesiąc będzie broniła tytułu Mistrzyni Europy.

 

Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasza koleżanka na gali finałowej Pucharu Polski oficjalnie otrzymała listy gratulacyjne od Ministra Sportu, Witolda Bańki, a także zebrała podziękowania i gratulacje od władz Polskiego Związku Taekwon-do za swoje osiągnięcia w 2017r. Przypominamy, że jest ona czterokrotną Mistrzynią Europy i aktualną Mistrzynią Świata w tej dyscyplinie. Marcie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 

Komenda Powiatowa Policji

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe