Makabryczne odkrycie kolędującego księdza

  • 07.01.2013, 10:10
  • Mariusz Strzępek
Makabryczne odkrycie kolędującego księdza
5 stycznia o godzinie 10:00, do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatelefonował ksiądz, który w jednej z miejscowości w gminie Czerniewice odwiedzał parafian w ramach corocznego kolędowania. Duchowny podczas wizyty w jednym z domów dokonał makabrycznego odkrycia. Na podłodze jednego z pomieszczeń zobaczył zwłoki 62-letniej kobiety.

 

 

Policjanci wraz z prokuratorem dokonali oględzin miejsca zdarzenia ujawniając kilka metrów za posesją wiszące zwłoki 58-letniego konkubenta nieżyjącej kobiety. U denatki na ciele ujawnione zostały rany kłute w okolicy klatki piersiowej.

 

Lekarz przybyły na miejsce w obu przypadkach nie wykluczył udziału osób trzecich. Policja pod nadzorem tomaszowskiej prokuratury wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Para znana byłą sąsiadom z tego, że zarówno kobieta jak i mężczyzna nadużywali alkoholu. Oboje zachowywali się jednak na tyle spokojnie, że Policja w swoich dziennikach zdarzeń nie odnotowała żadnych interwencji dotyczących awantur, czy zakłócania porządku.  

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

09.01.2013, 23:07
Cos ostatnio w okolicach Czerniewic tych samobujcow (wisielcow) jest sporo. Wiem że kilka miesięcy temu powiesił się syn tej denatki. A w sierpniu przy pracach budowlanych na trasie znaleziono wiszące zwłoki mężczyzny pilnującego w nocy budowy.
Ola
Ola 08.01.2013, 22:52
Niektórzy z Was jest bez serca. Jak można tak pisać? Piszcie sobie swoje żale na ceny paliwa na kartce, a nie pod taką tragiczną notką! Jakbyś się czuli gdyby to byłaby Wasza rodzina, a w komentarzach czytałbyś takie bzdury? Nie byłoby miło. Macie pusto w głowach, nic nie rozumiecie.
PePe
PePe 08.01.2013, 19:57
Smutna tragedia, ciekawe że lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich...
A co do paliwa, to we Wrocławiu paliwo na poziomie 5.24 na Orlenie w centrum. Jak ktoś bardzo chce przyoszczędzić, to 30 km trasą od Wrocławia paliwo na poziomie 5.10 zł.
Anonim
Anonim 08.01.2013, 16:00
Aż na Polsacie w wydarzeniach o tym mówili..
Harry
Harry 08.01.2013, 10:59
Patrząc na tematykę komentarzy moje zwątpienie w ludzi przechodzi w zdenerwowanie ... ale jak to mówią: "Wszystko wynosi się z domu". Ktoś wyniesie wychowanie a ktoś inny siano....
lolka
lolka 08.01.2013, 09:57
@ekonom: dobrze, że takiego nicku użyłam bo nie miałbyś jak zrymować swej błyskotliwej myśli:) ekonomia jest jaka jest, ale poświęcanie kilku komentarzy w tym celu do tematu o dwóch zgonach chyba nie jest na miejscu, bo nie to autor miał na myśli i z samego szacunku dla nich można by ogarnąć emocje. Może utwórz jakiś temat osobny na łamach nasztomaszow.pl to wtedy podyskutujesz sobie z ludźmi w sprawie cen paliw. Pozdrawiam.
TM
TM 08.01.2013, 07:42
To musiał być Ojciec Mateusz.
Sally
Sally 08.01.2013, 00:47
Wyrazy wspolczucia dla rodzin :(
ekonom
ekonom 07.01.2013, 23:58
lolka!!! spokojnie, wyluzuj. Wsiadaj na rower i do Bolka pędź. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach większość samobójstw, a także zabójstw jest podyktowanych względami ekonomi. Jaką masz pewność co do tego że ceny paliw na tomaszowskim Orlenie, jeszcze na nikim nie wywarły presji?
lolka
lolka 07.01.2013, 21:40
cholera czy to artykuł dotyczący różnicy cen paliwowych w Tomaszowie a innych miastach czy o tragicznej śmierci dwóch osób?? zastanówcie się czasem gdzie wypisujecie swoje "postulaty" i trochę ogłady...
ekonom
ekonom 07.01.2013, 21:19
...też jeśli już muszę dłużej pozostać w tym mieście tankuję przy Głównej i z kartą rabatową. Lecz ja dalej porównuję cenę paliwa na Orlenie w Tomaszowie i w każdym innym miejscu w województwie. I wychodzi, że na tej samej stacji różnice są bardzo duże oczywiście z niekorzyścią dla grodu Pana Zagozdona. Dobrze jednak, że się poruszyłeś i uświadomiłeś swoim komentarzem część kierowców którzy być może zrezygnują z tankowania na Orlenie w Tomaszowie do póki tam się ktoś nie obudzi, nie wlezie na drabinę i nie poprzestawia cyferek na billboardzie...
do ekonom
do ekonom 07.01.2013, 20:37
trzeba wiedziec gdzie tankowac paliwo, dzisiaj na stacji moya ul. glowna za ON jest cena 5.49 za litr z karta rabatowa 5.44 :) i nie ma co porownywac stacji bezobslugowej do obslugowej :)
a moze faceta zabil kobitke i się powiesił?;>
bliski
bliski 07.01.2013, 18:43
Nie rób sobie jaj, nie znasz ludzi nie wypowaidaj sie. To co się stało to dla ciebie być może jest śmieszne bo akurat odkryl to ksiadz dla innych tragiedia, dramat który stał sie na początku nowego roku który niby miał być lepszy.. Kto kiedyś stracił bliskiego zapewne wie co to za ból..
w
w 07.01.2013, 18:38
to jest nie mozliwe w przypadku tych osób ,ze tak sie stalo
kropidłowa
kropidłowa 07.01.2013, 18:00
a może nie mieli dać co na kolendę, woleli zginąć; jak spalić się ze wstydu przed plebanem
ekonom
ekonom 07.01.2013, 17:38
To nie są żarty, wystarczy przejechać się na stację, a rodzinie współczuję. Szkoda jednak, że nam mieszkańcom nikt z poza tego zaścianku nie współczuje i płacimy za paliwo najwięcej ze wszystkich miast naszego województwa i nie tylko! Nie tankujcie w Tomaszowie!!! Nawet na trasie kilka kilometrów od naszego zaścianku, macie średnio o 20 groszy tańsze paliwo!!!
m.
m. 07.01.2013, 17:24
nie rozumiem jak można sobie żartowac z takich poważnych rzeczy, znam obie rodziny i chyba nawet sobie nie wyobrażacie co oni przeżyją w tej chwili .
ekonom
ekonom 07.01.2013, 17:23
Pewnie byli na święta w Tomaszowie Mazowieckim i zatankowali na naszej stacji benzynowej. I nie przypuszczali, że w Tomaszowie jest paliwo najdroższe ze wszystkich miast Polski. Dziś na Orlenie w Tomaszowie płacimy za ON 5,65 (TEN TAŃSZY!!!), a np w Łodzi na samoobsługowej stacji paliw koło Selgrosu, za ON płacimy 5,32! To ponad 30 groszy różnicy na litrze. W tym mieście wszystko wariuje a ludzie już nie wytrzymują i się zabijają!!! Zabijają się nawet ci co tylko odwiedzają ten zaścianek urządzony przez Pana Zagozdona!
multi99
multi99 07.01.2013, 16:51
czy wy myślicie co piszecie stado debili stała się tragedia dla jakiejś rodziny , ludzie wysiadają psychicznie nie dają sobie rady w życiu a wy pieprzycie o Providencie .... porażka ten wilanów i siara wam mózgi powypalała.
Jadżka
Jadżka 07.01.2013, 15:21
na pewno wzięli z providęta gotówkę od ręki na ,,radosne święta" a teraz miał przyjść ich pracownik po odbiór pierwszej spłaty,

Pozostałe