Demontaż Warty Sieradz

  • 6.03.2018, 00:12
  • Sport.TM
Demontaż Warty Sieradz
W miniony weekend trzecioligowi piłkarze Lechii rozegrali ostatni sparingi w przerwie zimowej sezonu 2017/2018. Tym razem podopieczni Bogdana Jóźwiaka wybrali się do Sieradza, gdzie rozegrali mecz z miejscową Wartą.

To już ostatni etap przygotowań przed ligową wiosną. Za sześć dni nie będzie już kalkulacji, margines błędu dla każdej z drużyny będzie minimalny. W niedzielę o godzinie 12 na obiekcie w Ząbkach Lechia zmierzy się z rezerwami Mistrza Polski.

 

Mecz z Wartą Sieradz miał pokazać jak wygląda forma naszych piłkarzy przed inauguracją i pokazał…pokazał aż za dużo.

 

Kiedy docierały do nas informacje dotyczące sparingu, przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Dobrze przepracowana przerwa zimowa zaowocowała dobrymi wynikami w sparnigach ze  Zniczem Pruszków, GKS Bełchatów, czy Sokołem Aleksandrów, tego co się stało w Sieradzu nie byliśmy jednak w stanie przewidzieć, nawet w najśmielszych analizach.

 

  W pierwszej połowie Lechia zaprezentowała znakomitą grę, która zaowocowała bramkami Kieplina, Żytka, Olszewskiego, oraz Mireckiego i na przerwę schodziliśmy z czterobramkowym prowadzeniem.

 

W drugiej odsłonie dzieła zniszczenia Warty Sieradz kontynuował Kamil Szymczak i ponownie Olszewski, który w 60 minucie podwyższył nasze prowadzenie na 6:0!

 

Festiwal strzelecki Lechii w 64 minucie przerwał Mateusz Bany. Gol ten nie był jednak ostatnim w tym spotkaniu. Wynik na 7:1 dla Zielono – Czerwonych w 69 minucie ustalił Kamil Lewiński.

 

Co tu dużo pisać? Wygląda to dobrze, nawet bardzo dobrze. O samych przygotowaniach, o ligowych faworytach, oraz terminarzu, oraz wielu  innych sprawach związanych z piłkarską trzecia ligą będziemy informować na bieżąco. Bez wątpienia ten tydzień w naszym serwisie należeć będzie do piłkarzy. Zapraszamy już dziś.

 

 

Warta Sieradz – RKS Lechia 1:7 (0:4)
Bramki: Mateusz Bany 64' – Dawid Kieplin 11', Wiktor Żytek 13', Patryk Olszewski 25', 60', Marcin Mirecki 35', Kamil Szymczak 54', Kamil Lewiński 69'

 

RKS Lechia: Kais Al-Ani – Patryk Jakubczyk (74′ Maciej Walczak), Kamil Cyran, Paweł Magdoń (70′ Patryk Walasek), Piotr Kornacki – Dawid Kieplin (62′ Kacper Przedbora), Kamil Tlaga, Kamil Szymczak, Wiktor Żytek, Marcin Mirecki (60′ Kamil Lewiński) – Patryk Olszewski (62′ Miarka).

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

snarki
snarki 6.03.2018, 09:28
Dobry wynik, ale proponuje schłodzic głowę.Wszystko zweryfikują mecze ligowe i walka o pkt.
Rks
Rks 6.03.2018, 20:46
Święte słowa.Do boju Lechia!!!

Pozostałe