Kabaret Moralnego Niepokoju - wygraj wejściówkę

  • 7.01.2013, 09:00
Kabaret Moralnego Niepokoju - wygraj wejściówkę
Już 9 stycznia będziemy mieli możliwość obejrzeć w Tomaszowie jeden z najbardziej popularnych kabaretów, jakim jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Grupa przyjedzie do naszego miasta ze swoim najnowszym programem, zatytułowanym „Pogoda na suma”. Portal NaszTomaszow.pl jest patronem medialnym imprezy a dla naszych czytelników będziemy mieć codziennie zaproszenia na to niepowtarzalne wydarzenie. Otrzyma je osoba. Która najszybciej odpowie na zadane przez nas pytanie przysyłając mail na redakcyjny adres korespondencyjny [email protected] oraz polubi nasz profil na Facebooku. Laureatem konkursu został tym razem Michał Robak.

 

 

KMN rusza w trasę na początku stycznia. Tomaszowianie będą mieli okazję obejrzeć premierowe skecze jako jedni z pierwszych, ponieważ zespół dotrze do nas 9 stycznia.

 

- Program składa się z najnowszych, nie prezentowanych jeszcze w telewizji utworów -mówią organizatorzy koncertu. - Przeżyjemy m.in.  próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie. Przyjrzymy się też Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika. Całość uzupełnią oczywiście, doskonałe jak zawsze piosenki, starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju

 

Kabaret Moralnego Niepokoju występuje na scenie od 1996 roku. W tym czasie udało mu się zebrać szereg nagród i wyróżnień na prestiżowych w festiwalach kabaretowych. Już na początku swojej działalności otrzymali Grand Prix, Nagrodę Publiczności, Dziennikarzy i Środowiska Kabaretowego na Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie.

 

W czasie swojej działalności KMN przygotował 17 programów satyrycznych. Najnowszym jest właśnie „Pogoda na suma”.  Szerszej publiczności znani są oczywiście z występów telewizyjnych m.in. w programie „Miesięcznik Moralnego Niepokoju”.

 

Liderem i autorem tekstów kabaretu jest Robert Górski. Opowiadają one głównie o sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz polityce.  

 

Pytanie konkursowe:

Podaj skład Kabaretu Moralnego Niepokoju

 

Kolejny konkurs już wkrótce. Odwiedzajcie więc nasz portal codziennie.

 

Uwaga!!! Konkurs wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu NaszTomaszow.pl, należy podać imię, nazwisko oraz Nick jaki podaliście przy rejestracji konta.

 

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez wydawcę serwisu Agencję Trend PRess w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku”.

 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe