Kolejny Maraton Grozy w tomaszowskim Heliosie

  • 5.03.2018, 09:47
Kolejny Maraton Grozy w tomaszowskim Heliosie
9 marca zapraszamy do kin Helios w całej Polsce na bezsenną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie nas wystraszyć. Pokażemy aż cztery przerażające horrory, w tym premierę i dwa filmy dostępne włącznie na tym maratonie. Na początek „NIEZNAJOMI” i premierowo „NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE”, a dalej ekskluzywne pokazy filmów „AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE” i „BYE BYE MAN”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi? To dobrze, bo możecie od nas otrzymać bezpłatne zaproszenia na tę straszną kinową noc.

 

Start: 09.03.2018 r. godz. 23.00

 
Zagramy:
 
Nieznajomi
Nieznajomi: Ofiarowanie (PREMIERA!)
Amityville: Przebudzenie (EKSKLUZYWNY POKAZ)
Bye Bye Man (EKSKLUZYWNY POKAZ)
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
 
 
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.
 
 
 
Regulamin NMF - pobierz
 
Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz
 

 

NIEZNAJOMI

 
The Strangers
Od lat: 15, Czas trwania: 90 min. 
Produkcja: USA [2008]
Reżyseria
Bryan Bertino
 
Scenariusz
Bryan Bertino
 
 
Obsada
Alex Fisher, Liv Tyler, Scott Speedman
 
Opis filmu
Przyprawiający o gęsią skórkę, oparty na autentycznych wydarzeniach thriller o spotkaniu ze złem w czystej postaci. Szampan, świece, płatki róż... Dla Kristen (Liv Tyler) i Jamesa (Scott Speedman) miała to być magiczna noc. Prosto z przyjęcia weselnego swoich przyjaciół pojechali do położonego w pięknym, ustronnym miejscu letniego domu rodziców Jamesa. Kiedy o czwartej nad ranem usłyszeli pukanie do drzwi, a potem absurdalne pytanie: Jest Tamara? – nie mieli pojęcia, co ich czeka... Zaciszne pustkowie stało się przekleństwem dla ofiar, a błogosławieństwem dla napastników.
 
        

NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE

 
Strangers: Prey at Night
Od lat: 15,
Produkcja: USA [2018]
Reżyseria
Johannes Roberts
 
Scenariusz
Ben Ketai
 
 
Obsada
Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson
 
Opis filmu
Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej
nocy rozlega się pukanie do drzwi…
        

AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE

 
Amityville: The Awakening
Od lat: 15, Czas trwania: 85 min. 
Produkcja: USA [2017]
Reżyseria
Franck Khalfoun
 
Scenariusz
Franck Khalfoun
 
 
Obsada
Bella Thorne, Cameron Monaghan, Jennifer Jason Leigh
 
Opis filmu
Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadzają się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla sparaliżowanego brata Belli, który od lat żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziewczynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność. Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdrowia jej brata. To, co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza.
 
        

BYE BYE MAN

 
Zwiastun
The Bye Bye Man
Od lat: 15, Czas trwania: 86 min. 
Produkcja: USA, Chiny [2017]
Reżyseria
Stacy Title
 
Scenariusz
Jonathan Penner
 
 
Obsada
Doug Jones, Douglas Smith, Lucien Laviscount
 
Opis filmu
Trójka studentów wprowadza się do domku na przedmieściach. Już po kilku dniach mieszkania w nowym miejscu zaczynają doskwierać im choroby, a codzienną egzystencję zakłócają niewytłumaczalne zjawiska. Nie zdają sobie sprawy, że oto padli ofiarą klątwy związanej z popełnionym przed laty morderstwem. Ich prześladowca nazywa się Bye Bye Man. Każdy, kto choć w myślach wymówi jego imię, jest zgubiony. Czy grupce przyjaciół uda nie popaść w szaleństwo i oszukać przeznaczenie?
 
 
Ceny biletów za cały maraton:
Promocyjny* 28 zł
Ulgowy 32 zł
Normalny 36 zł
* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 01.03.2018r.
 
[reklama2]
 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe