Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Track dzień drugi

  • 3.03.2018, 21:54
  • Sport.TM
Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Track dzień drugi
Koreańczycy June Seo Lee; Hwan Kyung Hong, Koreanka Yoo Ji Kim, oraz Amerykanka Maame Biney zostali pierwszymi złotymi medalistami Mistrzostw Świata Juniorów w short track. Drugi dzień czempionatu stał pod znakiem rywalizacji na dystansie 500, oraz 1500 metrów. Najlepszą z Polek i Polaków okazała się Kamila Stormowska, która ostatecznie zajęła ósmą lokatę. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Sport.TM

Zdjęcia (78)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość imprezy.
Gość imprezy. 5.03.2018, 17:12
Witam,ponownie .Proszę nie kłócić się i nie przekomarzać bo wina leży po stronie właścicieli obiektu,organizatorów i zarządzających.Technicznie obiekt odebrany za szybko i nie dbale,ocieplenie sypie się na lód,częstotliwość czyszczenia pozostawia sobie wiele do życzenia stąd kontuzje i upadki,brak parkingów dla klientów,brak miejsc noclegowych bo nikt nie będzie spał w nieogrzewanych domkach z czasów PRL nad Pilicą czyli na Przystani w trakcie mrozów,brak nowych budynków hotelowych .Ceny imprez nie wysokie ale nikt nie wie kiedy mają się odbywać a jak już to info drogą pantoflową.Jeśli chodzi o TV to Tomaszów taką posiada więc czemu nie współpracować z nimi do tego jest wiele szkół gdzie przy odpowiednio dobranych cen imprez wiele dzieci by skorzystało a sam tor zyskał by finanse na pokrycie kosztów utrzymania.Pozdrawiam .
Alek
Alek 4.03.2018, 23:08
A czemu pani prezes nie było nigdzie widać? Miała zakaz wstępu czy o co chodzi?
Ja
Ja 4.03.2018, 17:39
Puste trybuny??? To chyba byliśmy na różnych imprezach:D

https://www.facebook.com/kocha...9491629231

Swoją droga, jezdzcie na mecz do Atlas Areny, wyjdzie i spróbujcie wejść raz jeszcze na tym samym bilecie :)
Iga
Iga 4.03.2018, 22:05
Na tej samej, niestety.
No i zdjęcie z innej perspektywy. Ja wiem że boli fakt złej organizacji jak i braku zainteresowania imprezą ludzkości, ale Wasza buta nie idzie w parze z profesjonalizmem.
https://scontent-frt3-2.xx.fbc...e=5B107C24

https://scontent-frt3-2.xx.fbc...e=5B4707CC
ja
ja 5.03.2018, 01:01
Propaganda iście gebelsowska:) Wkleić zdjęcie z przerwy :D Wiadomo, że przez 8h nie będzie non stop pełno (zwłaszcza w trakcie przerw na czyszczenie lodu, chyba, że lubisz kibicować rolbie;), ale przez większość czasu było pełno, zwłaszcza w sobote:) Może Cię to boli, ale zaakceptowanie rzeczywistości pomaga:)
Nie kompromituj się!
Nie kompromituj się! 4.03.2018, 23:18
Prezentujesz zdjęcia pustawych trybun w momencie, gdy w zawodach jest przerwa i odbywa się czyszczenie lodu, co jest bardzo widoczne na jednym z tych zdjęć. Ksiądz ci nie da rozgrzeszenia za takie perfidne łamanie ósmego przykazania!
Iga
Iga 4.03.2018, 23:39
Zdjęcia publikowane na stronie areny robione przez tego samego fotografa zapewne/jak zdjęcie w komentarzu 5/ więc nie bij piany. Tak więc nie kompromituję się. Proszę podać wpływy z biletów i poniesione koszty imprezy, potem dopiero ,,straszyć,, mnie księdzem. Organizacja bardzo słaba, frekwencja widowni to samo i nie zmienisz tego.
ja
ja 5.03.2018, 14:25
Ach! Czyli klasyczne, nie bylem ale się wypowiem:D Brawo Ty:)
Przeczytaj komentarz nr 11
Przeczytaj komentarz nr 11 5.03.2018, 09:47
I zacznij oglądać łyżwiarstwo szybkie w TV (Polsat Sport), a potem wdaj się w dyskusję, bo póki co, ośmieszasz się.
4.03.2018, 21:36
Puste może nie było, ale kibiców było mało, biorąc po uwagę rangę imprezy i przez większość dnia pustkami świeciły. Co do Atlas Areny - owszem wyjśc nie można, ale tam nie ma ośmiogodzinnych imprez, a ta weekendowa trwała od 10 do 18.30
Ignorancja w czystej postaci!
Ignorancja w czystej postaci! 4.03.2018, 23:26
A cóż to za impreza, że miałyby być tłumy na widowni? Juniorska? Człowiecze! Widać, że nie masz bladego pojęcia o zainteresowaniu łyżwiarstwem na świecie. Short track to konkurencja nadal dość mocno egzotyczna w naszym kraju, a na świecie też nie ma szaleństwa z frekwencją nawet na imprezach seniorskich. Podobnie rzecz się ma z łyżwiarstwem na długim torze. Oglądałes dopiero co zakończone MŚ w sprintach w Chinach? Garstka ludzi zwieziona z chińskich zakładów pracy i zero jakiejkolwiek reakcji ze strony tych "kibiców". W zawodach PŚ też prawie wszędzie sa pustki na trybunach. Jedynie w holenderskim Heerenvern pokazuje się publika w ilości może ponad tysiąca osób. A ty piszesz coś o jakiejś "randze" juniorskich zawodów. Co prawda mistrzostw świata, ale jednak JUNIORÓW!
Tragedia.
Tragedia. 4.03.2018, 19:51
Pokaż zdjęcia z innych trybun cwaniaku.
ja
ja 5.03.2018, 01:02
Jest mnóstwo zdjęć i widać różne trybuny, jedynie zawodnicza pusta bo woleli stać z boku:)
Trauma poimprezowa.
Trauma poimprezowa. 4.03.2018, 12:59
Czemu nie ma w żadnej TV transmisji na żywo???Dlaczego jak wyjdę to nie mogę wejść z powrotem przecież cały dzień na widowni nikt nie wytrzyma.Co za wiocha Organizacyjna.
A gdzie by miała być ta transmisja?
A gdzie by miała być ta transmisja? 4.03.2018, 13:48
Na której stacji? Na TVN 24? Oglądałbyś to? Dlaczego nie dopominałeś się takich transmisji wcześniej? Przecież MŚJ w Tomaszowie nie sa pierwszymi w historii short tracka!
Gość imprezy.
Gość imprezy. 4.03.2018, 12:19
Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd dla organizatorów i włodarzy tego miasta za brak reklamy Mistrzostw a tym frekfencję Tomaszowian których można było wczoraj policzyć na palcach,traktowanie przyjezdnych jak zbytek a jako widzowie na koniec mogli oglądać tyłki zwycięzców bo podium było odwrócone tyłem do widowni'''Porażka'''.Panie prezydencie proszę o osobiste zainteresowanie się przyjezdnymi bo nie pozwolono im parkować na parkingach przy Arenie tylko odsyłano na przeciw na pole.PS.Myślę że dziś będzie lepiej.Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej Niedzieli.
Iga
Iga 4.03.2018, 01:21
1.Brak dojazdu.
2.Po co zamykane ulice ?
3.Gdzie do ubikacji ? Na zewnątrz bez powrotu ?
4.Ile miasto dołoży do tej imprezy, niewątpliwie mało widowiskowej /praktycznie puste trybuny/

Pozostałe